Wpis z mikrobloga

@L3stko: Najpierw przestał być antysystemowy i #!$%@?ł się do najbardziej nepotycznej partii w sejmie, a teraz, kiedy okazało się, że PSL jednak nie da mu się wybić pod niebiosa, to pluje jadem. Jedyny antysystemowiec, którego od początku nie lubiłem.
  • Odpowiedz
@RegularJohnny: @L3stko: Wy się łudzicie, że on teraz do PiS nie przejdzie? Ma 6 ludzi razem ze sobą, czyli PiS wsadzając ich na stanowiska nie będzie się już musiał przejmować tymi kilkoma ostatnimi ludźmi Gowina.
  • Odpowiedz
@L3stko: Gardzę Kukizem. Kosiniak akurat często mówił o jego postulatach. Jak by pykło procentowo to by teraz były ochy i achy, a tak jest wjazd na 2 dni po pierwszej turze.
  • Odpowiedz
@L3stko: ten jakie fikoły już robi, które są podchodami do tego, aby móc się zaczepić w jakiejś innej partii i tak będzie sobie żył od wyborów do wyborów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Szybka ucieczka z tonącego okrętu
  • Odpowiedz
@bastek66: Nawet nie pamiętam dokładnie, o Kukizie coś tam brzydko - ja już się nauczyłem gwiazdkować przekleństwa przy tych upolitycznionych wrażliwcach z moderacji, kolega rorf niestety nauczony nie był.
  • Odpowiedz