Wpis z mikrobloga

Co byłoby lepsze do nauki grania na instrumentach klawiszowych? Jakiś keyboard do 3 stówek, czy może taki sampler picrel który ostatnio wpadł mi w oko?

Od zawsze fascynowały mnie te instrumenty, jednak jestem absolutnym świeżakiem w tych sprawach i nie wiem nawet czego oczekiwać i z czym łatwiej będzie mi zacząć?
Zgaduję że z samplerem sprawa o tyle 'utrudniona' ze muszę zadbać o dodatkowy komputer, soft i wtyczki (chyba ze jakieś są defaultowo), a keyboard po prostu podłączam i gram?

Może ktoś ma jakieś rady dla początkującego hobbysty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#muzyka #pytanie #nauka #kiciochpyta #sampler #rap #muzykaelektroniczna #keyboard #pytaniedoeksperta
lukas12x - Co byłoby lepsze do nauki grania na instrumentach klawiszowych? Jakiś keyb...

źródło: comment_1593505975pODvpQWtNBHXqFjfnWTJFu.jpg

Pobierz
  • 1
@lukas12x: mirek najlepiej jak masz maka bo logic pro x wymiata, na windowsie się nie znam ale jest masa DAWów

VST i inne instrumenty możesz pobrać darmowe, albo kupić proste native instruments komplete jakieś

z klawiatur to jednak BARDZO polecałbym młotecki, tj szukaj HAMMER żeby było pisane np mechanizmy FATAR

gra się na tym jak na pianinie bo bardzo fajnie wyważone, keyboard to gówno jednak jak się do tego porówna, ale
paczelok - @lukas12x: mirek najlepiej jak masz maka bo logic pro x wymiata, na window...

źródło: comment_1593506276pahlngUfNuCgqb2B0OZEIG.jpg

Pobierz