Wpis z mikrobloga

  • 0
Mirunie! W sobotę na kilka dni lecimy na #malta. Będziemy tylko 3 dni.

Co warto zobaczyć? Na razie planujemy wbić do morza. Ktoś chętny, aby do nas dołączyć? Męski wypad w 4 osoby :D

#emigracja #wakacje #turystyka
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Meph1k: mniej więcej - basen/plaża, przejdę się po Valettcie, może jak mi się znudzi to pojadę sobie gdzieś co już widziałem, np. do Mdiny, albo znajdę coś, czego nie widziałem. W każdym razie nie mam woli tam intensywnie zwiedzać, jadę odpocząć na weekend. Prędzej pójdę na zakupy do jakiegoś centrum handlowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Meph1k: póki co wydaje się być bardzo tanio, więc warto się zakręcić, bo na ostatnią chwilę jednak drożeją. Nie wiem co tam planujecie robić na miejscu, ale jeśli chcecie dobrze zwiedzić kraj, to niegłupim pomysłem byłoby zmienienia noclegu codziennie (tak żeby nie wracać z jednego końca wyspy na drugi), o ile nie macie dużego bagażu.
  • Odpowiedz
@Meph1k: ja osobiście bym się nie pchał na Gozo mając 3 dni, bo jednak dopłynąć tam i wrócić stamtąd to zajmuje trochę czasu. Na samej Malcie też są fajne plaże np. Golden Bay czy Ghadira Bay.
Pytanie też czy chcecie wynajmować samochód lub korzystać z aplikacji GoTo (do wynajmowania na minuty), bo od tego bym głównie uzależniał miejsce pobytu.
No i też istotne czy chcecie poimprezować bardziej w któryś wieczór,
  • Odpowiedz
  • 0
@Meph1k 3 dni to raczej klasyka tylko: 1 dzień na Blue Comino, drugi Mdina i Valletta, 3 chill na plaży polecam Paradise Bay
  • Odpowiedz
@eXe1987: ogólnie to knajpy są już pootwierane od dłuższego czasu, tylko stoliki poprzesuwane tak, żeby było mniej więcej 2 metry odstępu no i nie można palić przy stolikach na zewnątrz
  • Odpowiedz