Wpis z mikrobloga

Wiadomość od dumnego dstranza:

"Zmiany w Moim Wykopie:

- działa szybciej w oparciu o MongoDB,

- widać wpisy w których się wypowiadaliście,

- widać wpisy komentowane przez obserwowane osoby,

- [tu miejsce na marketingowe och i ach]"
  • 64
  • Odpowiedz
@rekips: po pierwsze: było o tym głośno i to użytkownicy sami tego chcieli (ja nie).

Po drugie - niezalogowani mają ukrytą domyślnie politykę, ale mają na ten temat wyraźną informację na głównej stronie i możliwość włączenia widoku znalezisk politycznych.

EDIT: a jednak usunięto to info...
  • Odpowiedz
@m__b: Pytanie odnośnie komentarzy w wykopach. Jeśli napiszę tam komentarz i wrócę za jakiś czas to na żółto podświetlone są komentarze, których nie przeczytałem nie da rady tak zrobić w znaleziskach w których się nie udzielałem?
  • Odpowiedz
@m__b: Zajmujecie się pierdołami, ale to wasz serwis...

Tak jak pisze @Icewind91 można było, by poprawić te podświetlenia komentarzy. Kiedyś już to zgłaszałem, ale nawet odpowiedzi na maila nie dostałem.
  • Odpowiedz
@aaxxyyzz: kilkukrotne przyspieszenie (bo to tak naprawde stoi za wprowadzeniem MongoDB) dzialania niektorych funkcjonalnosci to raczej nie #!$%@?, a korzysc dla kazdego odwiedzajacego.

Co do propozycji @icewind91 to w chwili obecnej brak mozliwosci technicznych do wprowadzenia takiej opcji.
  • Odpowiedz
@Icewind91: Od tego jest funkcja "Obserwuj" i z tego co zauważyłem działa całkiem ok.

Co do polityki to przesadziliście w drugą stronę. O ile przez pewien czas było jej za dużo tak teraz nie ma prawie nic. A jak jest to tylko ta dodana przez rekipsa :P
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Dobrze już dobrze... Każdą optymalizację się chwali.

A to jak już jesteś to zapytam czy technicznie jest możliwość podkreślenia autora wykopu? Sytuacja:

Pisze koleś, że potrzebuje wykryć podsłuch w domu no ale 120 komentarzy i jak mam znaleźć informacje które koleś dodatkowo podaje? Myślę, że mogło by się to przydać i chyba to akurat trudno nie jest zrobić.
  • Odpowiedz