Wpis z mikrobloga

właśnie dostałem pocztówkę, serdeczne pozdrowienia od Tomka i Lusi ze słonecznego morza dla najfajniejszego jutubera, twoje wspaniałe filmy codziennie rano przy śniadaniu i ka... tutaj niewyraźnie napisane kababie i rybce, zaraz przeczytasz swój list
K: dzień dobry otrzymałem pocztóweczkę Międzyzdroje, (czyta pozdrowienia), następna zaczynają pisać najukochańsze dziewczyny, panie Krzysiu męczenniku boży, mam na imię Ewelina mam 45lat, znalazłam ogłoszenie na portalu matrymonialnym, jestem normalna kobieta, mam włosy pod pachami i z tyłu, marzę o wspólnym życiu z prawdziwym mężczyzną, co sobie nie da w kaszę dmuchać, jak przeczytasz to znaczy że traktujesz na poważnie, wysyłam swoje zdjęcie, mam nadzieję przyjechać szybko twoja Ewelinka, zapraszam do siebie, jak traktujesz na poważnie miłość między nami pojedziemy passacikiem porozmawiamy albo oplem jak człowiek z kobietą, może coś dojdzie do wspólnego życia, weźmiemy ślub cywilny potem kościelny, poznasz mój charakter a ja twój, może coś będzie z nami, dobrze że zaczęliście do mnie dziewczynki pisać bo chcę założyć rodzinę nie na żarty, wiem co to małżeństwo i życie i rodzina, wszystkie całuję
M: trzeba kupić szampan dla psa, (gadają o psie), dobrego dnia
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
źródło: comment_1593444080sxLetreOUkFsdiqo82CSQD.jpg
  • 5