Wpis z mikrobloga

Mirki, DOBRZE ŻE WYGRA DUDA. DlAcZeGo?

No wyobraźmy sobie że wygrywa Trzaskowski, przez konflikt z sejmem ciężko byłoby mu cokolwiek zmienić, Polska jeszcze nie jest gotowa na zmiany, za 5 lat Polska się zmieni, zmienią sie wyborcy i ich sposób myślenia, porównajcie sobie świat z 2010 a 2020, porównajcie polske i ludzi. Jeśli wygra Duda, czeka nas 5 lat rządów, ale dużo się nie zmieni, jeśli za 5 lat, wygra ktoś nie z Pisu, to będzie jeszcze lepiej niż gdyby wygrał teraz, można zacząć budować Polskę na nowo i czynić ją tylko lepszą! Frekwencja i zaangażowanie w wybory pokazują, że ludzie chcą zmian, ponad 55% dla reszty kandydatów.
PORAŻKA, PORAŻKĄ JEST TO ŻE OBECNY PREZYDENT, KTÓRY RZĄDI POLSKĄ PRZEZ 5 LAT! MA POPARCIE PISU, OSIĄGA 45% GŁOSÓW, TO PORAŻKA, A NIE ZWYCIĘSTWO!
Musimy wierzyć i jednoczyć się w przyszłych wyborach, bo tylko w ten sposób możemy uczynić Polskę lepszą!!!!

#wybory #prezydent #duda #trzaskowski #bosak #kosiniakkamysz #biedron #zoltek #meneloweplus #witkowski #piotrkowski #holownia #jakubiak #tanajno #polskq #rp #pis #po #ko #sejm #senat #dlugopis #tvp #tvpis #propaganda #niepopularnaopinia #mowiejakjest #takaprawda #lepszapolska #polska #przyszlosc #narod #kraj #rodacy #wyborcy
  • 12
@OstatniZnak: ja nadal utrzymuję to co mówiłem, skoro jest minimalny próg wieku do głosowania to powinien być i maksymalny i wraz z osiągnięciem wieku emerytalnego powinno sie tracic prawa wyborcze :v bo to jest absurd, ze o losach kraju i jego rozwoju decydują dziady, które za 10-20 lat wymrą i jedyne na czym im zalezy to emeryturki, a w młodych jebiących w pracy na ich renty i „alimenty na nieswoje dzieci”
@Vooorio: wystarczy spojrzec na ogromna wiekszosc starszych ludzi, w tym na swoich dziadkow i babcie.

Technologia ktora caly czas sie rozwija? Boze Swiety czarna magia!! Ja uzywam telefonu do odbierania, a komputer to mi wnuczek pomaga wlaczyc!

Języki obce ktore sa podstawa w dzisiejszych czasach? Ano znam po angielsku maj nejm is Hanna end ajm from Poland. Costam tez wnusiu znajm rosyjskiego ale to na Gawarisz Pa ruski sie konczy hehe