Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Beeercik: za PCgamer:

Some next-gen features announced last week include "deferred lighting and rendering," which will apparently result in "ultra-realistic football experiences and player fidelity." The game was also touted to have improved player animation and "stats-driven player movement," while support for the DualSense 5's haptic feedback capabilities was also confirmed.


Wersja dla wszystkich - niczym ( ͡ ͜ʖ ͡) to samo było jak wychodziły XO
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sodomek:

Czyli pewnie bez żadnej znaczącej rewolucji w zakresie rozgrywki i animacji, bo bardziej by o tym samo EA trąbiło.

A szkoda, bo pograłem w PESa ostatnio i Fifa potrzebuje solidnego remontu.

Remontu, którego się pewnie nie doczekam bo EA celuje w 12 letnie dzieci, które muszą mieć mało wymagającą rozgrywkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Beeercik: daleki jestem od krytykowania EA za to co robi. Sam nie gram w ich gry, przez ostatni rok grałem tylko w BFa ale co do Fify, na ich miejscu robiłbym dokładnie to samo. Każdy by tak robił. Dopóki ludzie kupują to strategia jest słuszna, nawet gdyby PES wzniósł się na wyżyny i zaprezentował coś rewelacyjnego względem Fify to gorsza sprzedaż w jednym roku czy nawet dwóch latach nie jest wielkim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sodomek:

Z perspektywy finansowej oczywiście, że robią dobrze.

Tylko jako fana futbolu i Fify z kilkunastoletnim stażem boli mnie to co robią z tą grą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mają technologię dzięki której mogą zrobić fenomenalną symulację piłki nożnej, a robią arcade pełną gębą jak najmniejszym wysiłkiem byleby tylko FUT ściągał dolary do kielni.

Przy czym konkurencja w postaci PESa o ile samą rozgrywką deklasuje Fife, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sakowitch: wiem, że temat sprzed tygodnia, ale nie mogłem się powstrzymać. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie kupujcie Fify co rok, lepiej kupić EA Access i czekać, aż pół roku przed nową premierą Fifki dostaniecie poprzednią w abonamencie. Od 5 fifek tak robię i jest git. ( )