Wpis z mikrobloga

@rorf46: no faktycznie :) wielki przyjaciel Konfy xD. Tak jak mówię - PO/PIS mają wspólne korzenie, PO znane jest z kłamstw oraz pomówień - zobacz jak przetrącili pewną prezydenturę Cimoszewicza przez pomówienia Miodowicza. 3x15 jako lep na przedsiębiorców (taki joke xD jak to Olechowski powiedział), ustawia śmieciowa klepnięta przez ryżego i do tego podniesienie VAT. Faktycznie, same fachurki. PIS oczywiście to też miernoty, ale przynajmniej spełniają oczekiwania swoich wyborców - to,
@rorf46: nie jest mi bliżej do pisu. Cenię gospodarkę. Po prostu PIS nie zaszedł mi na skórę, PO swoimi pomówieniami i gówno gierkami przetrąciło pewnym ludziom kariere. Cimoszewicz w 97 roku miał JAJA by do płaczących luidzi na wałach powiedzieć, że #!$%@? nie będzie dla was pieniędzy, trzeba było się ubezpieczać. Trzaskowski to miękka faja, podobnie jak Duda - napiszą, podpiszą, powiedzą to co chcą wyborcy, ludzie bez przekonań - przy
@rorf46: nie jestem socjalistą xD. Głosuję na konfederację i jestem za wolnym rynkiem - tlyko widzisz, to skomplikowane, ale ja patrzę kilkanaście lat do tyłu, nie do ostatnich wojenek PO vs PIS. SLD było najbardziej liberalną partią rządzącą. Mieli zaplecze, wykształconych ludzi a cała ich lewicowośc to były pochody 1maja i związany z tym festyn xD, no i może Barbórka xD.

No i PO przetrąciło tamto SLD. Zniszczyło karierę Olejniczaka, z