Wpis z mikrobloga

@JanDzbanPL: Z drugiej strony mają czas na wypracowanie swoich poglądów, bo stare baby głosujące na Dudę już raczej nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CherepakhaNinja: przecież ja niczego kur** nie napisałem. wkleiłem statystyki. ale jak już tak bulczysz to chęnie wytłumaczę co z nich wynika: większość wyborców bosaka to 20-29, a nie wyższe wykształcenie. to wyższe to raczej bliżej 20% niż 40%.

"neuropa" - jestem centrum liberałem, prawacki gówniarzu
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: Młodzi akurat maja zajebiscie dzięki PIS... Zwolnienie z ozusowania, podatku to pokazuje różnicę miedzy PiS a Konfederacja.

Mamy dwie dziewczyny zarabiajace około 3 600. Jedna ma 26 lat, druhga nie.

Jedna dostaje na rękę 3600, druga 2300? Jedna ma kasę odkładać, zyc, wynajmować, druga
  • Odpowiedz
@jakubz: Ale brednie, przecież zwolnienie jest tylko z podatku dochodowego a nie ze wszystkich składek. Przy stawce 3600 brutto różnica będzie wynosić około 200zł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JanDzbanPL: w dodatku Bosak nosi teraz maskę. To totalny ekstremista religijny. Taki katolicki talib. Szczerze wątpię, czy to się podoba młodym ludziom.
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: > większość wyborców bosaka to 20-29, a nie wyższe wykształcenie. to wyższe to raczej bliżej 20% niż 40%.

@WydajnaJednostkaIndywidualna: 40% wyborców bosaka ma wykształcenie wyższe, 45% średnie lub pomaturalne (czyli pewnie są w trakcie studiowania)
Tylko Trzaskowski i Żółtek mieli lepszy wynik (49,7% i 49,3% odpowiednio)
edit: a i Biedroń 43,2%
  • Odpowiedz