Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Około 3 lata temu kupiłem motocykl offroad z tablicami. Nie był on przeze mnie ubezpieczony. Czy jak teraz go ubezpiecze to czy będzie to problematyczne?
#ubezpieczenie #motocykle #pytaniedoexperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef8b19b15d9fcf7250efb39
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: 1. Sprawdź czy ubezpieczenie samo się nie odnowiło i czy nie ma Cię na liście dłużników. 3 lata temu z tego co wiem, automatycznie się odnawiało. Ubezpieczyciel nie zgłosi klienta do UFG. A UFG w każdej chwili może sobie sprawdzić quady czy tam crossy i przyśle pisemko za 3 lata wstecz - do zapłaty 15 koła kary. I elo.
lennon1: No raczej niewiele z tego co napisał ChickenDriver jest prawdą.Jeśli masz umowę kupna-sprzedaży tego motocykla to ubezpieczenie (jeśli było - a raczej powinno być) przeszło na Ciebie - w sensie takim, że mogłeś się nim posługiwać (jeśli sprzedający go nie wypowiedział). Ważne było do końca okresu z polisy, którą miał sprzedający (chyba, że wcześniej wypowiedział, ale to warto było uzgodnić przy kupnie) i nie odnowi się. Po jego wygaśnięciu musisz