Wpis z mikrobloga

#!$%@? sołtys u nas po wsi jeździ i ludzi którzy sami dojść nie mogą zbiera bo wóz strażacki chcą wygrać xD

Był u nas i #!$%@? babkę wziął, chciał mnie też zabrać ale powiedziałem że muszę się umyć, ja #!$%@? teraz muszę iść na to gówno, pomóżcie mirkowie

Moje pytanie do was brzmi tak, on może to później sprawdzić gdzieś że nie byłem, nie chce mi się na to iść bo tylko baby stare u mnie tam są i nawet porozmawiać z nikim nie będzie

#kiciochpyta #wybory #patologiazewsi
Pobierz
źródło: comment_1593333132GDIxC6BhNh6PLoWsCqeG2Y.jpg
  • 12
@BIALYBUREK: stary i soltys to hodowcy gołębi xD i często u niego bywa, a ja pomagam na gospodarstwie to chcąc czy nie chcąc to się z nim widzę ehhh

@Mathas: poważnie mówisz czy to troll? Jeśli prawda to wiesz czy sołtys może mieć do tego wgląd?
@zartos Nigdy nie byłaś na wyborach że pytasz czy co? Przecież komisja weryfikuje dowód i wpisuje w odpowiedniej kolumnie że dostałeś już pakiet wyborczy żebyś drugi raz nie mógł zagłosować. To czy wójt ma wgląd to nie wiem, ale wiadomo jak to jest na wsi.
@Mathas: no nie byłem właśnie, 23 lata i nie byłem wstyd, zawsze poza domem albo mi się nie chciało jak byłem. A teraz idę bo sołtys zasrany ehhhh
Jeszcze mnie mireczku dobiles bo rację masz, z pewnością będzie mógł zobaczyć te papiery ehhb