Wpis z mikrobloga

@repostuje: OP to po prostu debil. Każdy ma prawo głosu i taki ustrój nazywa się demokracją. Denerwuje mnie też najazd na starszych ludzi. Nie traktuj ich jako gorszej kategorii.
  • Odpowiedz
@greenbong: mam pełną świadomość że głosują. PÓŁ roku poświęciłem na przyjaciela któremu argumentowałem to tak że się fizjologom już nie śniło na końcu.
PANIE TO SĄ JAKIEŚ JAJCA NORMALNIE.
  • Odpowiedz
Bez obrazy ale jechałem z dziewczyną na tygodniową wyprawę trasą R10 nadmorską i w miastach było wiele plakatów różnych kandydatów ale jeden przebijał się wszędzie, nie wspomnę, że na wsiach występował tylko on. Podpowiem szyld biało-czerwony, buzia zapyziałego budyniaczka z szyderczym uśmiechem. Obawiam się, że to coś może wygrać :/ co do innych to często występował nowy pan w niebieskim ale to bliżej Gdańska już, a od Mielca po Gdańsk przejawiał sie
  • Odpowiedz
Dokładnie. Mieszkam naprzeciw szkoły w której odbywają się wybory. Od godziny siedzę na balkonie i pełno starszych ludzi przed lub po kościele (sądząc po stroju). Apeluję młodzi do Was! Idź zagłosować!
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marek1991: Panie, research w Internecie, to ja robię codziennie pracując. Jeśli natomiast ktoś podsyła jakieś dane przy tym rzucając czymś w stylu "hurr durr patrz PiS wygrywa w każdym przedziale wiekowym", to mimo wszystko dla wiarygodności mógłby podrzucić źródło.
  • Odpowiedz
co każde wybory takie wpisy. I jakoś od co najmniej 6 lat ten kraj się cofa :x


@FSO_Jakub: co się dziwisz, wystarczy cofnąć się wczasie o 5 lat i przypomnieć sobie na kogo chciały głosować wykopki.
  • Odpowiedz
@szklisty: To by było prawdą, gdyby nie było tuby propagandowej za publicznej pieniądze. Niestety osoby starsze są często wyłączone technologicznie i nie są w stanie tego zweryfikować. Mają tvpis i co tvpis powie jest prawdą, bo czemu telewizja państwową miałaby działać na szkodę państwa... Sam to w rodzinie przechodziłem i moi dziadkowie są do tej pory w ogromnym szoku sprzecznych informacji podawanych w telewizji i innych mediach.
  • Odpowiedz