Wpis z mikrobloga

@thexDguy: patrzac na ostatnie #!$%@? to sa dwie mozliwosci:

A) jawnie obrazil rase ninja
B) jakas siksa sobie "przypomniala" ze mozliwe iz zostala zmasturbowana albo w inny sposob wykorzystana seksualnie wzrokiem

¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@thexDguy: @Dante27: widziałem jakieś ploty, że niby zdradził tajemnicę handlową związaną z zamknięciem mixera

jawnie obrazil rase ninja

Ninja jest jakiejś innej rasy? Myślałem, że on jest biały?
  • Odpowiedz
@marv0oo: @Dante27: @HuLLaJNoGa: nope. ninja i shroud zostali uwolnieni od mixera więc chcą uruchomić nową platformę strimingowa lub sprzedać się w pakiecie do "google" pod brandem spotify (już jest największy podcast na swiece JRE) DOC już przed mixerem rozmawiał z ninja i shroudem o przejsciu a teraz wyszło że niby namawiał innych partnerów twitcha na przejscie pod ich platforme wiec go zbanowali ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@marv0oo: głównie rozchodzi się pewnie o twitch staff i zarządzających tym bagnem. Jedni potrafią dostać bana na 2 tygodnie za wystawienie głowy w toalecie (zdjecie) a np. strimerki które pokazują pieroga dostają bana na 24h XD było dużo afer gdzie twitch staff dostawał nudeski od strimerek za "lepsze traktowanie" XDDD dlatego więksi strimerzy uciekają od tego syfu, będą spokojnie strimowac na swoich warunkach
Tyskiee - @marv0oo: głównie rozchodzi się pewnie o twitch staff i zarządzających tym ...

źródło: comment_15933488998Ih32fL4RxQMgrTfa97ELt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ninja jest jakiejś innej rasy? Myślałem, że on jest biały?


@marv0oo: zastanawialem sie o uj ci chodzi, ale po poscie mirka

nope. ninja i shroud zostali uwolnieni od mixera


@Tyskiee: zdalem sobie sprawe ze piszesz o innym strimerze (xD), mnie chodzilo o to ze obrazil murzynow albo wyrazil niepochlebne zdanie o tym calym black lives matter :D
  • Odpowiedz
@marv0oo: mixer to był niewypał totalny ale takie Spotify? a zwłaszcza teraz gdzie na twitchu nie można puszczać muzyki bo materiał będzie kasowany=brak zysku lub patrząc na same suby gdzie pewnie dostaniesz muzyke bez limitu na miesiąc imo lepsze niz amazon prime ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tyskiee: to w sumie nie była najgorsza teoria, chyba z 4chana wyszła, ale jaki związek ma Spotify i Google? Czemu Google miałoby angażować się w jakąś platformę Spotify skoro mają swojego YouTube?
  • Odpowiedz
@galan15: no łącząc te ich stare wypowiedzi o wspólnej platformie to chyba najbardziej prawdopodobna // po co taki shroud i ninja z milionami na koncie miałby wracać do twitcha ¯\_(ツ)_/¯ z spotify to trzeba czekać na 4 kwartał 2020 wtedy ruszą z streamingiem
  • Odpowiedz
Może zamieszana w bana jest amerykańska Trans ambasadorka twitcha twierdzącą, że jest sarną. Tyle pytań tak mało odpowiedzi.
  • Odpowiedz