Wpis z mikrobloga

Mirasy może ktoś coś poradzi z #motoryzacja
Szukam #samochody dla żony do 40k w budzie hatchback 5d (nie sedan, nie kombi) rozmiarów focusa mk3 (taki ma kaprys). Jazda głównie miasto, fajnie by było jakby był w miarę dobrze wyposażony (lusterka, szyby w prądzie, czujniki parkowania tył, radio z możliwością podpięcia muzyki przez bt)
Niby wszystko wyłącznie z ceną spełniają focusy (do 40k da się dostać wersję titanium z 2015r) tylko że w mojej okolicy już nie ma co szukać.

Może podrzucicie jakieś alternatywny bo jakoś zamknąłem się w tym Focusie i inne porównywalne modele innych firm mi nie przychodzą do głowy.
Może Hyundai i30, jakieś skody, albo coś...
  • 11
@gchmurka: obczaj astra k 2016+, da sie kupic fajny kompakt 1.4 125km z podstawowym wyposażeniem: ledy, aut. klima (dwustrefowa), czujnik przod/tyl, czujnik deszczu/zmierzchu, asystent ruszania, android auto, BT itp. Choć delikatnie bedzie trzeba naciągnąć budzet (+2,3k). W tej cenie i30 lub ceed bedzie w najbiedniejszej wersji
@gchmurka: rekordziści dobili juz do 200k :D sam mam 88k i wezystko smiga, zero problemów. Byly swego czasu jazdy z tlokami, producent wskazal zly olej początkowo. Warto sie zorientować co lano wcześniej, wszystko powinno być w książce. Plus podczas jazdy testowej wrzucic 5,6 bieg i zwrócić uwage na skrzynie biegów (czy nie lata na boki, nie drga) Polecam forum: https://astra5klub.pl/, co jakiś czas pojawia sie oferta sprzedaży od forumowiczow :) Jest