Wpis z mikrobloga

Znalazłem na strychu taką walizkę LEGO, to był mój pierwszy zestaw który dostałem w latach 90, pamiętam że zawierał sporo podstawowych klocków. Próbuje zidentyfikować co to mogło być? Ktoś coś? Tak się wkręciłem na wspominki i wyszukiwanie w internetach starych zestawów LEGO które kiedyś miałem że chyba kupię sobie jakiś zestaw :D
#lego
Anthrax91 - Znalazłem na strychu taką walizkę LEGO, to był mój pierwszy zestaw który ...

źródło: comment_1593281384BiGrnvSUGs97BNzq9eBeJm.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotrveyner: Kupiłem sobie właśnie Corvette Technica 42093, wydawała się całkiem przystępna w stosunku cena/ilość elementów. Ostatnio składałem lego grubo ponad 15 lat temu...ciekawe czy po latach dalej daje tyle frajdy i czy się wciągnę raz jeszcze w budowanie klocków :>
Może macie jakieś ciekawe propozycje zestawów w przedziale cenowym 100-150zł?
  • Odpowiedz
Kupiłem sobie właśnie Corvette Technica 42093, wydawała się całkiem przystępna w stosunku cena/ilość elementów. Ostatnio składałem lego grubo ponad 15 lat temu...ciekawe czy po latach dalej daje tyle frajdy i czy się wciągnę raz jeszcze w budowanie klocków :>


@Anthrax91: to patrz to: https://rebrickable.com/sets/42093-1/chevrolet-corvette-zr1/#alt_builds
Z tego zestawu masz 40 alternatywnych modeli. Kto sobie tylko Brick separator: https://brickset.com/sets/630-3/Brick-Separator-Orange (best też morski kolor) i jedziesz!
Będziesz miał kupę frajdy z niego
  • Odpowiedz
@piotrveyner: Te drogie to wszystkie są ładne ^^ Niestety na ten moment to trochę za dużo jak na mój budżet.
@damw: wow, nawet nie wiedziałem że ludzie dzielą się instrukcjami do alternatywnych modeli przy danym zestawie, fajna sprawa
  • Odpowiedz
@Anthrax91: dzielą się, ale za niektóre trzeba niestety płacić. Btw: po przeczytaniu poprzedniej wiadomości stwierdzam, że swipe słownik potrafi robić psikusy, i warto przed wysłaniem wiadomości przeczytać ją przynajmniej raz xD
  • Odpowiedz