Wpis z mikrobloga

Wczoraj (piątek 26.06) kupiłem pół litra Bolsa z zamiarem napicia się. Kupiłem go około 22:00 i uznałem, że nie będę go pił, bo wtedy skończę około 3 w nocy, a czułem się w miarę dobrze, wiec po #!$%@?. Rano zrobiłem mojej miłosci dobre śniadanko i pojechaliśmy na rowery. Przyszła 16 i poleciałem w palnik... Ona pojechała na imieniny ojca, wypila ze mna troche wódki, a ja dokończyłem. Własnie lecę po kolejną. "Ruszyła machina, już nikt nie zatrzyma, kto wleci pod kołą, ten uciec nie zdoła"

#alkoholikcodzienny
  • 20
@Sl_w_k_1 Wiem, mój przyjacielski typie... Nie jest łatwo uciec od alkoholu, kiedy pijesz codziennie przynajmniej 4 mocne piwa... Moja miłość jest ze mnie dumna, że nie piłem ostatnie 5 dni, więc sądzę, że idę w dobrą drogę. Pije tylko w weekend, a to już progress :)
@Sl_w_k_1 To bardzo miłe z Twojej strony, ale mój ojciec alkoholik umarł w całkiem niepozorny sposób. Dostał zawału w wieku 27, kiedy prawie potrąciło go auto. Co prawda ograniczylem alkohol , ale dalej chodząc po mieście, mam obawy przed taką sytuacją.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tonjuralas: mój umarł w łóżku w wieku 33 lat.
Po prostu się nie obudzil.
Miałem stracha przed ale teraz mam 40+ i nadal żyje.

Mam szwagra który też lubi się napić.
I mi się dziwi. Bo ja ostatni raz więcej niż setkę wódki to nie pamiętam kiedy wypiłem.
Ale za czekoladę to zawsze i wszędzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tonjuralas: jestem typowym piwniczakiem

I jak mówią moi Synowie kolegow to mam na wykopie.
Może dzięki temu jak jest jakaś impreza to nie mam problemu z odmawianiem.
Tzn czasami coś się napije.
Ale wolę czekoladę
A ja jestem. Jestem mlody, pije od 10 lat I to często. Chciałbym pić normalnie, jak każdy człowiek, ale od kilku lat pije codziennie. Dopiero teraz zacząłem to ograniczać do weekendów wyłącznie.