Wpis z mikrobloga

@Vitalson Wdychane azotyny wywołują rozluźnienie mięśni gładkich w całym organizmie, w tym zwieraczy odbytu i mięśni pochwy[5]. Dalszym efektem działania azotynów jest rozszerzenie naczyń krwionośnych (co powoduje nagły spadek ciśnienia krwi), zwiększenie częstości akcji serca oraz wywołanie uczucia ciepła i podniecenia, które zazwyczaj trwa kilka minut[8].

Azotyny są często wykorzystywane jako narkotyki lub w celu zwiększenia odczuć seksualnych[6]. Powodują powstanie uczucia euforii, uderzenia krwi do głowy, śmiechu lub niekontrolowanego chichotania i inne
@trybik555 odpływasz w #!$%@? na kilkanaście sekund, a później trzyma w takim erotycznym nastroju. Po poppersie stajesz się wyuzdaną maszyną do seksów.
Dla hardkorowców- sztachnąć się tuż przed orgazmem. #!$%@? Cię w kosmos ( ͡ ͜ʖ ͡)
@trybik555 nie handluję "dragami" wg. polskiego prawa. Nie wiem jak umierają ¯_(ツ)_/¯
Ale mocne jest.. kiedyś jedna laska skakała po mnie jak #!$%@? i chlupnąłem sobie tym pod nosem. Na następny dzień skóra zaczerwieniona i trochę ropiało.
Tak więc ostrożnie.