Wpis z mikrobloga

Siemka droniarze,
Poszukuję do nauki latania #fpv drona. Kilka lat temu miałem epizod z bezpiecznym lataniem Inspire1, ale to zupełnie inny poziom latania, dlatego chciałbym przesiąść się na symulator a później sukcesywnie do rzeczywistego latania.

Najlepiej gdyby to była gotowa konstrukcja 5', która przy ewentualnych kretach z łatwością da się naprawić na miejscu katastrofy. Czytałem trochę o iFlight oraz whoopach. Co wy byście wybrali na start do nauki? W gogle od razu inwestować czy na start może być podrabiana chińszczyzna? Poszukuję rownież uniwersalnej aparatury do latania oraz wygodnego podłączenia do komputera (tak żeby nie miała problemów łączeniem).

#drony #dronyfpv #modelarstwo
  • 3
@Beneczeq: Ja własnie zacząłem, dzisiaj byłem latać 4 dzień, szczerze mówiąc to cieszę się, że kupiłem od razu 5".
Jak masz otwartą przestrzeń bez ludzi gdzieś blisko gdzie można bezpiecznie latać to polecam, tylko proponuję spędzić przynajmniej kilka godzin w liftoff albo innym symulatorze. Odczucia podczas latania są dość zbliżone.
Ja kupiłem nazgul'a i jestem zadowolony. Konstrukcja nie jest zła, vtx trochę #!$%@?, kondensator musiałem nowy wlutować po pierwszym dniu latania