Wpis z mikrobloga

@pogop: tylko akumulatorowe? Bo ja ostatnio kupiłem z polecenia za śmieszne pieniądze [taką](https://allegro.pl/listing?string=wkr%C4%99tarka%20tryton&bmatch=baseline-product-eyesa2-engag-dict45-hou-1-5-0605ℴ=qd) wkrętarko-wiertarkę i naprawdę daje radę mimo że jej nie oszczędzam i już przerobiła moją starą akumulatorową która była 3x droższa. Poza tym, że nie muszę ładować aku i mogę nią pracować cały dzień dodatkowym plusem jest to że w cenie jednej kupiłem dwie jak coś wymaga nawiercenia to nie muszę co chwile zmieniać wiertła na
europa - @pogop: tylko akumulatorowe? Bo ja ostatnio kupiłem z polecenia za śmieszne ...

źródło: comment_1593253085KSoUT7T9wm0FH5qyEd6ou4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pogop Mam tego MacAlistera, jedyna słuszna opcja to ta z dwoma akumulatorami. Bodaj 300zł kosztuje. Dokupowanie akumulatora do takich tańszych wkrętarek to często tragedia, chyba, że sam sobie zlutujesz nowy pakiet.

Jak chcesz używać bez udaru to polecę. Cztery dziury na ok 5cm w posadzce z udarem i już zaczęło się iskrzenie na silniku, ale nie rozbierałem jeszcze, pewnie zjechałem szczotki do zera.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pogop: mam z Lidla już któryś rok, złożyłem nią masę mebli, i brała udział jako jedyna wkrętarka w urządzaniu mojego mieszkania ze stanu dev do normalnego. Mogę polecić z czystym sumieniem.
  • Odpowiedz
@europa: Chyba mnie pomyliłeś z op, stronię od budżetowych narzędzi. Jbc chętnie się powykłócam, że prawdopodobnie ostatnio korzystałeś z akumulatorów w erze NiHM kiedy to bateria stawała się bezużyteczna po roku. Teraz korzystamy z akumulatorów Li-ion i zabezpieczeń elektronicznych, żeby nam się bateria zbyt mocno nie rozładowała. (Ta sama technologia co w samochodach elektrycznych - ich nie chowasz do salonu na zimę)

Na działce nie mam prądu, ale już lecę
  • Odpowiedz