Wpis z mikrobloga

@Adwokat_Boga: Brahol mi wysyła fotki zalanych samochodów po dach i ludzi co ratują dobytek, Wisła w Wawie już na schodki się wylewa, ja już nie ogarniam, to mamy suszę stulecia? Czy powódź... Bo jak by nie patrzeć woda tylko krąży na tej ziemi, nigdy nie jest jej więcej czy mniej...
  • Odpowiedz
@qrcz4k: a Ty rozumiesz różnicę, między zalaniami lokalnymi, a stanem wód w rzekach, a stanem gruntów? Które leśnictwo teraz mówi, że zakaz wstępu, bo jest tak sucho?

Popatrz na mapy dobre, cały kraj jest w tym względzie od średnio w mazowieckim, do za dużo.

Ale Ty dalej susza i pandemia, bo tak Ci powiedzieli w TV i tak przeczytałeś w gazecie...
  • Odpowiedz
@qrcz4k: Twoja chyba tak, bo ja w nie nie wierzę ;]

Jak tam Ci idzie chodzenie w maseczce, a nie sorry, szkołę, czy tam uczelnię Ci zamkneli, bo u mnie w pracy jest dalej tak samo, tylko słyszę jak ludzi zwalniają przez tą panikę z mojej poprzedniej pracy.
  • Odpowiedz
@KrzaczekPl: I cyk, juz obrazanie, bo ktos smial sie zgodzic z konsensusem naukowym, a nie januszowe rozumowanie „przeciez podtopilo gospodarstwo, jaka susza” xd
  • Odpowiedz
@qrcz4k: Jej, ale to chyba Ty się obrażasz, ja po porostu post wyżej, stwierdziłem, że nie mam co z Tobą drążyć tematu. Proszę Cię. Nie zgadamy się w pewnych kwestiach, ja Ci daję pole do popisu, pokaż mi jak się mylę, udowodnij mi, że ja się mylę. Bo ja Ciebie w życiu nie obrażę, a sam siebie mam za gówno i uważam się za leszcza. Możemy się kłócić, do upartego, ale
  • Odpowiedz