Wpis z mikrobloga

Szykuję się do zakupu laptopa ofc do giercenia. inb4 PC lepszy wiem, ale na ten moment życiowy nie mogę sobie na to pozwolić więc pozostańmy przy urządzeniu przenośnym. Chciałbym się przygotować na full experience #cyberpunk2077 więc chyba RTX wskazany? Więc jestem przygotowany na wyższe kwoty. Ale pytanie- wstrzymać się jeszcze? Słyszałem, że coś ma wychodzić nowego z procesorów/grafik- stanieje trochę?
Co mi się najbardziej podoba- ROG Strix SCAR III, MSI GP75, Lenovo Y740. Tylko tutaj wszystko jest na równi praktycznie i nie wiem co wybrać :D Aha, 17'' must be.
#laptopy #asus #msi #lenovo #szukamlaptopa #gry
  • 17
Lenovo Y740


@xamizo: Te legiony są świetne, mam podobny z słabszymi bebechami i moim zdaniem to jeden z ładniejszych i dobrze wykonanych lapków na rynku. No, może nie patrząc na te RGB xD
@xamizo: trafiłem sztukę 144Hz :) i to tylko jedna jedyna aukcja na allegro z tą opcją.
Darowałem sobię trochę lepszą kartę graficzną na koszt odświeżania ekranu i nie żałuje, bo jak to mówią kto raz skorzysta z 144Hz i wyżej do 60Hz nie wróci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pwner: domyślam się :D to na czym siedzisz aktualnie dokładnie? Zastanawiam się właśnie czy może kupić coś do 5k czy jednak zainwestować te 7, czy przeczekać do jesieni...
@xamizo: Lenovo Y530, kupiłem go 13 miesięcy temu i miałem dosyć ograniczony budżet do 3k zł, na razie mi starcza, ale nie łudzę się że pogram na średnich w CP2077 z 1050TI i i5 8th gen, chociaż, kto wie. Może nas zaskoczą optymalizacją. Dobrze, że mam jeszcze potężną stacjonarkę w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tego zestawienia osobiście brałbym Lenovo, patrząc na specyfikacje i wygląd. Po
@Pwner: też mi się bardzo Legiony podobają, fajnie, że mają te wyjścia od tyłu. Chociaż każdy z tych co wysłałem są całkiem przyjemne designersko, a rgb mi się podoba xD
Ale dobrze słyszeć, że są też porządne jeśli chodzi o wykonanie. Jeśli chodzi o laptoka- student here i już z PC targam się z mieszkania na mieszkanie i na prawdę ciężko się ulokować, szczególnie z tą ilością kabli i resztą osprzętu.
@xamizo: No te wyjscia też robią robotę, żadnych kabli podczas użytku, mega to wygodne i estetyczne.
Noszę go prawie codziennie w zwykłym plecaku a śladów użytkowania praktycznie brak :D Fajnie też wygląda malutka ramka ekranu. Niektórzy mogą się przyczepić co do umiejscowienia kamery, jednak ja mam i tak zaklejoną żeby nikt mojej parszywej mordy przez przypadek nie zobaczył. Jak już trzeba się wbić na telekonferencję to wolę telefon.

Ostatnio siostra szukała
@Pwner: no to na razie robisz reklamę :D Dzięki za opinie! Na szczęście troszkę więcej się $$ uzbierało więc liczę, że ktoś bardziej doświadczony i-na-bieżąco niż my jeszcze się udzieli ( ͡º ͜ʖ͡º)