Wpis z mikrobloga

  • 134
W związku z ciszą wyborczą jutro i pojutrze skrótu nie będzie

Życzę każdemu z was mądrze oddanego głosu w wyborach, a nam wszystkim sprawiedliwych wyborów, aby nie doszlo do żadnego przekrętu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Widzimy się w poniedziałek (^ ^)/

Ps.
Po 1. Na wszelki wypadek nie robię, lepiej dmuchać na zimne
Po 2. Skróty powstają w celu wytykania propagandy, a skoro będzie cisza wyborcza, to raczej tego na te 2 dni unikniemy
#tvpiscodzienny #polityka #wybory
  • 16
  • Odpowiedz
@jaxonxst: pomimo ciszy wyborczej, moim zdaniem kampania PADa będzie robiona w tej szambiarce na pełnych obrotach, te mendy bez sumienia i kręgosłupa moralnego do końca będą grzać tę pompę propagandową. A nawet jak ktoś ich o to zaskarży, to co najwyżej dostaną karę pieniężną którą zapłacimy my, bo przymusowo sponsoremy ten #!$%@?łek. Jak się boisz że ktoś cię może wystrzelać o łamanie ciszy wyborczej to możesz sobie spisać skrót i opublikować
  • Odpowiedz
@Zelber: Nie podchodze do tego w stylu wiary/nie wiary. Chcę zakładać pozytywny scenariusz i ,,mam nadzieję". Jeżeli już coś miałoby być, to nie oczekuje bezpośredniej propagandy, ewentualnie jakiegoś co oddziała na podświadomość widzów wiadomości.
  • Odpowiedz
  • 1
@jaxonxst zawsze możesz wrzucić wpis z samą liczbą Goebbelsów, mirki będą rozkminiać za co i czy warto marnować oczy na oglądnięcie wiadomości.

Jak Cię kiedyś spotkam to Ci chyba postawię piwo i kebaba bo zanim zacząłeś pisać podsumowania to sam oglądałem wiadomości i bardzo negatywnie wpływało to na moją psychikę. Dzięki Tobie jestem zdrowszym człowiekiem.
  • Odpowiedz
@jaxonxst: Jeżeli masz ochotę (xD) to obejrzyj i zanotuj co "ciekawsze" fragmenty, a w niedziele po ciszy wyborczej wrzuć ewentualnie zbiorczy opis 2dni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@jaxonxst obstawiam pojawienie sie materialu "pozytywne zmiany w Polsce w ciagu ostatnich 5 lat", a pewnie do tego cos o problemach z tarcza antykryzysowa w Warszawie i zagrozeniu wylania z oczyszczalni. No i wiadomo BITWA O WOZY.
  • Odpowiedz
@jaxonxst: Mądrze. Lepiej dmuchać na zimne xD teraz to może być różnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Poza tym, dzięki, robota świetna, czytam codziennie, ważniejsze info podaje kilku osobom dalej, tym normalnym, niewykopowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz