Wpis z mikrobloga

@zexan
Duda reprezentuje stronnictwo Amerykańskie.
Trzaskowski reprezentuje stronnictwo Niemieckie.

Oba wybory są złe, jednak lepiej mieć dobre kontakty z sąsiadami niż z krajem leżącym tysiące kilometrów dalej.
@zexan:

Jeśli wolno mi cokolwiek sugerować czytelnikom i czytelniczkom tego tekstu przed pierwszą turą, to chcę powiedzieć właśnie to: nie warto głosować na kandydatów Platformy Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości. Polska zasługuje na więcej niż ich niszczący spór i złe rządy.

Po wygranej w wyborach Dudy lub Trzaskowskiego wkroczymy w nową erę, czas, gdy przez większość istnienia III RP nie rządził krajem nikt spoza duopolu PiS–PO. W 2023 roku bilans będzie
@Zielony_Pio: W porownaniu z pisem to nie wspominam PO jakoś strasznie źle jak mam być szczery - ja nie chcę powrótu tej partii, ale w porównaniu z pisem to faktycznie to mistyczne "mniejsze zło", może nie tłumaczy to betonu, beton postaram się wytłumaczyć w następnym zdaniu (nie wspominam też dobrze - NIE JESTEM BETONEM PO ANI PISU Z GÓRY MÓWIĘ). Tłumaczenie betonu: PiS i PO to dwie duże partie z bogatą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zexan: coś co dla mnie jest pozytywnego u Trzaskowskiego to, że ma postawę konsyliacyjną i już gotowe zaplecze za granicą (głównie jeżeli chodzi o UE, co w czasie pandemii i w perspektywie tego co się dzieje w US jest dla mnie na plus)