Wpis z mikrobloga

Mega promocja dla testu DNA na MyHeritage ( )
Normalna cena to 79$ ale prawie zawsze jest promocja na 49$. Teraz z kodem rabatowym „DNAGEDCOM” pakiet DNA na MyHeritage kosztuje tylko $9 (płatność tylko dolarami), a przy zakupie co najmniej dwóch pakietów - darmowa dostawa! Dodatkowo można na miesiąc mieć darmowe full konto.
Sam kupiłem własnie 2 za 18$. Ilość ponoć ograniczona.
#myheritage #genealogia #szukamyprzodkow
Sykol - Mega promocja dla testu DNA na MyHeritage (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Normalna cena to 79$ al...

źródło: comment_1593121253CueNtA6Ykstq3AAx1sxKev.jpg

Pobierz
  • 53
@Voltaire: Ja kupiłem 2 bo jest darmowa dostawa ale można kupować ile się chcę. np. rozdać jako prezent. Zamówienie jest tylko do Twojego konta a wyniki już niekoniecznie. Każdy test może być na inna osobę i jej konto. Pewnie podczas odsyłania trzeba podać gdzie się chce otrzymać dane. Podejrzewam, że może w ogóle na maila otrzymasz dane, a to Twoja decyzja czy wgrasz to do MyHeritage. Mogę dać znać jak dojdzie.
@Rain_: Już musisz przeczytać na stronie. Dużo rzeczy jeśli masz tam swoje drzewo genealogiczne. Łączenie z innymi drzewami, możliwość wglądu i kontaktu z innymi osobami, jakieś stare dokumenty (głównie zagraniczne)
@Woo-Cash1900: Ja nie otrzymałem takiego maila. Mam za to numer przesyłki i że testy idą kurierem GLS. Ciekawe czy to kwestia czasu i mi także to anulują czy może nagle zalał ich wykop efekt zamówień i to anulowali()
@Sykol: co za #!$%@?, u mnie wisi ze paczka nadana GLSem ale w miedzyczasie przyszedl mail ze testy anulowane i wysyłają nowe. Podejrzewam, że jutro albo na dniach dostanę to samo info co @Woo-Cash1900:

ale bede sie z nimi probowal wykłócać. Kod zadziałał, nie było nigdzie żadnego regulaminu na to.