Wpis z mikrobloga

#audio #audioboners #elektronika
Co polecicie do małego salonu? Głębokość półki 25 cm, nie zależy mi na dużej mocy, ale ogólnie przyjemnym ciepłym i szczegółowym brzmieniu.
Po długim researchu myślę że zestaw:
- Topping MX3 + Dali Zensor 1 (używki) - razem ok 1300zł będzie najlepszy.
Rozważałem też Topping + Wharfedale Diamond 220 (jednak tutaj wymiar jest już na styk).

A może kolumny aktywne? np. Audio Pro Addon T14 ? (też ok 1300zł)

Tak wygląda pokój:
eRTeJot - #audio #audioboners #elektronika 
Co polecicie do małego salonu? Głębokość...

źródło: comment_1593120339yw2f7JLwm7pKBNPNL3qzR3.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@eRTeJot: Gdybyś był zainteresowany to mam do opchnięcia białe Dynaudio Emit M10 + Denon DM41 (stan idealny z gwarancją), ale musiałbyś troszkę dołożyć. Niewielki, przyzwoity zestaw stereo. Poczytaj sobie o nich. Brzmienie łagodne, niemęczące, z lekko zaakcentowanym dołem jak na tak niewielką konstukcję. Ale zdecydowanie poleciłbym je ustawić np. na standach na lewo i prawo od tego wgłębienia w ścianie czy też półki jak ją nazywasz. Zresztą jakichkolwiek kolumn bym nie
  • Odpowiedz
Wharfedale Diamond 220 mają bass port od dołu, więc raczej nie będzie miało znaczenia czy są "przyklejone" do ściany. W Dali może mieć to znaczenie, aczkolwiek przy tej średnicy przetworników tego basu i tak nie będzie dużo. Do filmów i w takim zagęszczeniu brałbym pod uwagę jeszcze jakiś dobry soundbar z bezprzewodowym subwooferem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Niestety za mała głębokość na wzmacniacz, więc raczej tylko topping wchodzi w grę. Testowałem 2 soundbary i niestety to nie grało do filmów jeszcze byłoby okej. jeżeli już to musiałby być naprawdę z wysokiej półki soundbar ale to już cena pewnie koło 3000.
Wyciągnąłem z szafy moje stare microlab 4c i okazało się że niszczą oba soundbary.
  • Odpowiedz