Wpis z mikrobloga

@Opipramoli_dihydrochloridum: Możliwe. Bo to było absolutnie do przewidzenia. Trump osiągnął swoje cele - postraszył Niemców i jednocześnie wsparł wygodną dla niego polską władzę, która - jak rzekł klasyk - robi mu laskę. A polscy narodowi idioci klaszczą uszami, bo myślą że Duda coś osiągnął.
  • Odpowiedz
@yuim: Z jego opisu wynika jasno, że Trump jest dobrym przedsiębiorcą ale słabym politykiem. Widać wyraźnie, że przenosi swoje praktyki biznesowe na politykę co nie zawsze się sprawdza (jak to czerpanie wiedzy z TV a nie od wywiadu/doradców). Z tego co czytałem Putin robi to lepiej- czyta zarówno zwykłe gazety jak i raporty wywiadu. W ten sposób wie jak grać na publice by go kochali a jednocześnie robi swoje w kwestii
  • Odpowiedz
Poprosze o Twoją wersję. Chętnie się zapoznam z prawdziwą analizą przyczynowo-skutkowo tego kabaretu wyborczego.

No chyba ze #!$%@? farmazony bo Ci za to placa i nie masz nic konkretnego do powiedzenia?


@majk90:

Oto moja analiza:

nie zesraj się
  • Odpowiedz
wiekszosc wyznawcow partii rzadzacej to mentalne zera


@majk90:

Zgadzam się. Ale widać ty też nie błyszczysz intelektem skoro z obrazka który wrzuciłem wywnioskowałeś że nabijam się z/deprecjonuję Sikorskiego tudzież popieram pis.
LOL
Miłego piątku mimo wszystko.
  • Odpowiedz