Wpis z mikrobloga

Hej,

Wciąż się waham na kogo zagłosować.

Moja wizja kraju:
Część UE, dobra współpraca zagraniczna
Wsparcie przedsiębiorców, najlepiej podniesienie też kwoty wolnej, odpuszczenie sobie megalomanii typu cpk, równość małżeńska.

Ktoś coś?
  • 11
W latarniku jest dużo pytań o rzeczy, które nie do końca leżą w kompetencji prezydenta. I tam mi wyszedł Robercik (bo równość małżeńska itp). Ale jak dostałam dziś pasek wypłaty to przecież nie zagłosuję na antykapitalistów bo nie chcę by aż tyle że mnie zdzierano...
@panisiara: w Polsce niestety lewicowość światopoglądowa idzie z lewicowością gospodarczą. Chcesz mieć jedno to w zamian będziesz #!$%@? na pieniądze dla nierobów. Co ciekawe Polacy są tak głupi że największe poparcie ma partia łącząca dwie najgorsze rzeczy - zamordyzm światopoglądowy i totalny socjalizm gospodarczy. Pozostaje Żółtek który wygląda na takiego który się nikomu do wyra ani portfela nie #!$%@?.
@wysuszony no właśnie... Ja bym to nazwała lewicą i prawicą gospodarczą. I światopoglądowo - konserwatyzm i liberalizm.
No i brakuje partii prawicowej gospodarczo, która byłaby też postępowa w poglądach. W sumie to z dużych partii tylko konf. jest prawicowa. Reszta weszła w modę większego lub mniejszego rozdawania.
Ale na Bosaka nie zagłosuję, bo mam za dużo przyjaciół w gronie LGBT - np.par, które chciałyby w Polsce skorzystać z invitro.