Wpis z mikrobloga

Witam!

Ważne informacje. Piszę tutaj, bo mogę na raz trafić do wszystkich.

a więc:
@enron
@Rogalikznadzieniem
@rambik
@MojWlasciciel
@zoyd
@whycantitbe
@coor

Wasze paczki wysłane. Niektóre już zapewne macie w swoich paczkomatach, niektóre jeszcze mogą jechać. Mam nadzieję, że wszystko dojedzie w całości i będzie smakować.

@Mister
@PanCate
@Fontanero
@Metiu1231
@darek4099
@mgr_rybak
Wasze paczki polecą dziś, gdy wrócę do domu.

@shades
@maciejowy
@r4mzi
@Zamaskowany_szachista
@garstin
@OloF1
@Seamaster
@akumu
@PanPajonk8
@rozbijam-auta
@devoops
@Miszcz_Joda
@Madmaxer
@Zawi163
@Niewierny_Mops
@eM2b
@WhiteS
@Ladyboy
@DzienDobryTuSiwy
@yarmooh
@Taikun23
@Igor_SNK
@lukas_wax
@Mikrotaur
@TakieTamNaWykopie
@NarysujMiBrajanka
@rafal-pisz
@Mikrotaur

Wiem, że długo czekacie za co przepraszam, ale mam sporo zamówień i brakuje mi materiału do pakowania. Zamówiłem odpowiednie kartony i wypełniacze i czekam aż przyjadą by bezpiecznie zapakować wam miód.

@Mollina
@kkeeczy
@rekraM

Wasz miodek z rozdajo powinienem wysłać wam szybciej bo to tylko po jednym słoiku. Myślę, że jutro wyląduje w paczkomacie( ͡ ͜ʖ ͡)

Bądźcie cierpliwi, a mój miód wam to wynagrodzi( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla uwagi wstawiam zdjęcie mojej lawendy przy pasiece
z roku na rok jest jej co raz więcej( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ogloszenie #miod
P.....a - Witam! 

Ważne informacje. Piszę tutaj, bo mogę na raz trafić do wszystki...

źródło: comment_1593093666IwUEqDbBz8aDrRY9ibUCRF.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pan_Brzeczulka: Chciałem tylko poinformować że odebrałem przed godziną miód z paczkomatu. Dokonałem degustacji i nie jestem w stanie opisać jak zajebiscie przepyszny jest ten miód. Dziękuję Pan_Brzeczulka i pszczółki.
  • Odpowiedz
@Pan_Brzeczulka miodek petarda! Bardzo smaczny.

I ja w tym miejscu chciałbym uspokoić wszystkich, którzy mają obawy o ewentualne potłuczenie się słoików w czasie transportu.
Otóż nie ma takiej opcji. To jeden z solidniejszych sposobów na zapakowanie produktu, a wiem co mówię bo od lat zajmuję się transportem materiałów "delikatnych". Życzyłbym sobie, żeby firmy farmaceutyczne wkładały tyle pracy w zabezpieczenie leków co @Pan_Brzeczulka w zabezpieczenie miodu.
Polecam!
  • Odpowiedz