Wpis z mikrobloga

Oto Chiara Ferragni i Fedez. On 174 cm wzrostu 30 lat, ona 177 cm wzrostu 33 lata. Są szczęśliwą parą i mają razem dziecko.

Ale nie, polka witaminka to musi mieć chłopa minimum 15 cm wyższego i 5 lat starszego xD

A wy co myślicie na ten temat?

W komentarzu opinia jednej witaminki, z którą aktualnie piszę.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #przegryw
krajzega - Oto Chiara Ferragni i Fedez. On 174 cm wzrostu 30 lat, ona 177 cm wzrostu ...

źródło: comment_1593092829oL6iphkuCfcoqKl5UsjZbL.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@krajzega p0lka oprócz dupy nie niczego innego do zaoferowania. Jak byłem za granicą to wszyscy gadali ze do Polski jeździ się bo dziewczyny są łatwe i to prawda. Jak zobaczą kogoś zza granicy to nogi same się rozkładają
  • Odpowiedz
Jak takiego chce to ma do tego prawo, ty będziesz jej wybierał faceta jakiego chce :D ? a to czy takiego znajdzie to już druga kwestia, ale to jej życie i jej utopia, może dalej poszukiwać takiego księcia tak jak poszukują złotego pociągu
  • Odpowiedz
@krajzega: widziałem kilka takich par podczas różnych pobytów za granicą :p nigdy w polsce

no co poradzić, głupie p0lki nasłuchały się debilizmów że "polki są najpiękniejsze" że im coś od życia się należy z samego tylko faktu że są kobietami i tak o, tak to się kończy :p

do tego zaściankowe myślenie rodziny, że to niby śmieszne jak facet jest niższy, brednie
Wiadomo, trzeba mieć upodobania, baa, każdy je ma. Nawet
  • Odpowiedz
@krajzega: "więej zarabiał"
typowe myślenie zakamuflowanej prostytutki. Jak zaświecisz jej plikiem banknotów, albo podjedziesz super autkiem, to od razu będzie mieć mokro. Skąd ja to znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Najwyżej zostaną same, co się martwicie?
Czy może po prostu macie ból dupy, bo wiecie że one znajdą kogoś kto spełnia ich wymagania, a wy będziecie dalej gnić w piwnicy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krajzega: jak ktoś jest przystojny to i przy 160 cm znajdzie kobietę. Myślisz że Al Pacino czy Tom Cruise mieliby problem ze znalezieniem partnerki nawet gdyby nie byli gwiazdami?
  • Odpowiedz
@krajzega: Są laski, które maja uwalone na punkcie wzrostu, ale serio są tez takie, które nie patrzą na to aż tak. Oczywiście na wykopie jest to nie do przyjęcia. Mam 175 cm i przeważnie spotykałam się z chłopakami w okolicy mojego wzrostu. Poza tym fedez jest zajebistym smieszkiem, wiec się nie dziwie jej. Jeśli chodzi o wiek to wszystkie moje najbliższe koleżanki maja młodszych chlopakow 2-3 lata, wiec no XD
  • Odpowiedz
@MaciasP: Zawsze znajdzie się ktoś taki jak Ty, co tego nie rozumie :p Każdy ma jakieś zasady wyboru na podstawie wyglądu. Problem polega na tym że kobiety w większości kłamią i wybierają głównie na podstawie wyglądu oraz zasobności portfela. Nie wszystkie, ale jeśli kobieta w taki sposób szuka partnerów to po pierwsze: nie ma praktycznie żadnych szans na znalezienie miłości, bo jak jesteś przystojny i bogaty, to ostatnią rzeczą o jakiej
  • Odpowiedz
@Kotniepies: Napisałam, ze są takie laski, ale są tez takie, które nie patrza na wiek i wzrost. Z reszta wystarczy wyjść na zewnątrz. Jak ubiorę obcasy to tez jestem wyzsza niż mój niebieski i żadne z nas nie ma z tym problemu
  • Odpowiedz
@somskia: to z tymi obcasami to w ogole jest piękna wymówka xD
Laska Ci mówi że musisz być wyższy, aby obcasy mogła zakładać, a potem jak już jest związek, to wręcz musisz uroczyste poselstwo wysyłać, aby łaskawie ją błagać aby chociaż zechciała z raz przymierzyć jakieś nieduże obcasy :p
  • Odpowiedz