Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@boguslaw-de-cubalibre Zaraz obok w samochodzie :D Całe szczęście, że pojechaliśmy motocykl+auto, bo w samochodzie padło sprzęgło i do teraz tam stoi XDD Musiałam do domu wrócić i przyjechać jeszcze raz drugim samochodem.
  • Odpowiedz
@boguslaw-de-cubalibre: Oba samochody to takie wozidła po bułki i do pracy, nic specjalnego - Chevrolet Spark i Opel Astra. W Astrze sprzęgło nawaliło, chyba niebieski za głośno powiedział, że chce ją sprzedać XD Mamy jeszcze nadzieję, że jedynie gdzieś albo wycieka płyn od sprzęgła, ale to wątpię, bo naprędce kupiłam płyn na stacji i po zalaniu było to samo, albo właśnie w drugą stronę i układ jest zapowietrzony.

@Sahkez: Yamaha
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aenkill: dragstar 650 kobyła xdd kto Ci takie rzeczy pisał, nigdy w życiu. Idealne moto dla kobiety, szkoda tylko że chłodzony powietrzem, tylny gar zawsze trochę dostaje w dupe, ale ogólnie to niezniszczalny sprzęt, super sprawa!
Lewa w górę ()
  • Odpowiedz
@michald26: No, dla mnie gabarytowo idealny. Jest trochę ciężki, ale środek ciężkości nisko, więc spokojnie się nią manewruje. Muszę jednak przyznać, że mimo, że cruisery zawsze będą w moim serduszku, to zaczęłam się rozglądać za Triumphem Tigerem 800 żeby spróbować lekki off-road i trochę się przygotować na dłuższe trasy, jak już niebieski ogarnie motocykl. Ogólnie następny miał być Sportsterek, ale rozum podpowiada, że najpierw coś praktycznego, a ew. potem takiego malucha
  • Odpowiedz