Wpis z mikrobloga

Amadeusz i kilka innych osób będą mieć spore problemy o których pewnie dopiero się dowiedzą po przeanalizowaniu nagrań itp.. a najlepsze że nagrywali livy z których wyraznie wynika iż poszczególne osoby znieważały i prowadziły czynna napaść na funkcjonariusza na służbie. Malubaaa największa idiotka tego roku zostawiając live nieświadomie naraziła praktycznie wszystkich na spore problemy.
#patostreamy #obserwowani #amadeuszferrari #danielmagical
  • 20
  • Odpowiedz
@Jax89: tam IQ wszystkich uczestniczek nie wiem czy przekroczyl 100 :D U norasa podobno na live na insta nawet bylo pokazane jak Amadeusz uderzyl jednego z policjantow, szybko tego lajwa Noras usunal, ale jak ktos zdazyl zrobil shota to moga miec ostry przypal.
  • Odpowiedz
@bartexx96: Dokładnie to była ta wyszczekana karyna która nie umiała nawet dobrze zdania ułożyć gdy napisałem donejta że nie skończyła szkoły średniej to powiedziała że "nie znam jej życia opisu" No #!$%@? trzeba być bez kitu jebniętym kiblować 3x wiadomo raz można ale nie trzy razy. Z czego wiem groził jej ośrodek wychowawczy ale skończyła 18 lat i jej odpuścił sąd.
  • Odpowiedz
@Jax89: ta, policjanci wchodzący do domu bez maski tez na propsie. Najlepsze jak ten policjant mowi zeby go nie nagrywac a chlop wszedl se do kogos do chaty gdzie jest big brother krecony xd
  • Odpowiedz
@RafDan: Policja też jest nie #!$%@? ale teraz mają jak się obronić gdyby jedna osoba nagrywała i by się nie sadzili to by policja miała lipę że wlazła bez nakazu do domu. Karyny się rzuciły na psów jak na dżentelmenów i tyle.Policja teraz sie wybroni i im jeszcze lipy narobi
  • Odpowiedz