Wpis z mikrobloga

@littlepieceofheaven: Ja tez będę się cieszyć w #!$%@?, jak im dupa pęknie. Ale potem będę płakać. Bo przywyborach parlamentarnych wygra pewnie tez PO, i będziemy mieć ta sama sytuacje co teraz tylko ze z PO.... (,)
  • Odpowiedz
@pi73r
@Tajgeree17 ja #!$%@?ę jakie fikoły xD Co takiego PO robiła poza tym, że całkiem nieźle rządziła ttm krajem w trakcoe kryzysu i rozwinęła do takiego stopnia, że nie było wreszcie wstyd mówić, że sie jest Polakiem? Inwestycje w infrastrukturę, wyjście z kryzysu bez wiekszych problemów dzięki może mało popularnym ale potrzebnym reformom? Uzbueranie kapitału, który obecnie PiS przepala na wszystkie swoje plusy? Zapewnienie całkiem niezłej pozycji naszego kraju na arenie międzynarodowej?
  • Odpowiedz
To, że w Polsce nie było kryzysu to tu PO nie miało nic do gadania. Przecież kapitał PO to właśnie oddało, podwyżki podatków. Jaka pozycja na arenia międzynarodowej? To, że Niemcy pochwaliły, bo miały swoich ludzi u władzy to nie jest pozycja międzynarodowa xDD
Oczywiście #!$%@?ć PiS za to co teraz robi, ale platforma była tak samo #!$%@? + więcej kradli.
  • Odpowiedz
  • 6
@Agemaker sam żeś #!$%@?ł takim populizmem( słowa klucze: wstyd, kryzys, kapital, reformy) że ciężko to nawet skomentowac a wymagasz od innych argumentów xD.
  • Odpowiedz
O co wam chodzi? Trzaskowski jest super. Zgadzam się z 95% jego postulatów i przede wszystkim odzyskamy kontrole nad krajem.
  • Odpowiedz
@littlepieceofheaven: Wcale nie ma większej ilości kandydatów, wcale. Głosowaniw na Dude to debilizm ale głosowanie na Trzaskowskiego zeby tylko Duda nie wygrał to jeszcze większy debilizm. PiS wygrał bo PO #!$%@?ło ludzi, teraz wygra PO bo PiS #!$%@? ludzi, ciekawe co bedzie następne hmmm.
  • Odpowiedz
@Agemaker: Ehhh. Mi chodzi o to ze jestem przeciwny duopolowi partyjnemu. Okej w drugiej turze rzeczywiście Trzaskowski wydaje się być chwilowym rozwiązaniem problemów z przepychanie ustaw, ale to nic nie zmienia. PiS wygrało w 2015 bo PO straciło legitymizację władzy w społeczeństwie, teraz Trzaskowski jest na fali bo Duda traci popracie w społeczeństwie. I tak w kółko. Ja wiem ze tu niektórzy popadają w obłęd jak w 2015, ale nie w
  • Odpowiedz