Wpis z mikrobloga

@littlepieceofheaven:
t. podwiek który nie pamięta PO

przypomnij sobie kto przepchał meme ustawę hazardową, czy ust.1a art. 5 o dostępie do informacji publicznej

4) w art. 5: a) po ust. 1 dodaje się ust. 1a w brzmieniu:


1a. Prawo do informacji publicznej podlega ograniczeniu ze względu na ochronę ważnego interesu gospodarczego państwa w zakresie i w czasie, w jakim udostępnienie informacji:

1) osłabiłoby zdolność negocjacyjną Skarbu Państwa w procesie gospodarowania jego
  • Odpowiedz
@littlepieceofheaven: ja po dłuższym przemyśleniu doszłam do wniosku, że dobrze, jeśli któryś z moich 3 kandydatów wygra, najlepiej ten pierwszy,.ale tak naprawdę będę zadowolona, jeśli nie będzie drugiej kadencji. I przyglądając się otoczeniu oby nie było.
  • Odpowiedz
  • 3
@littlepieceofheaven nie wyborcy dudy tylko podejrzewam że tak jak ja są poirytowani tym że w Polsce naród ma tylko dwie opcje w głowie pis i ko które wybieraja na zmianę. Jakby nie było innych partii. Może warto zainteresować się innymi opcjami i nie zasłaniać się chorym tekstem "a bo i tak pis/ko wygra to co będę na innych głosował".
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@littlepieceofheaven: jestes kolejnym wykopkiem ktory za 5 lat bedzie sie wstydzil cokolwiek napisac bo jego krul trzaskowski #!$%@? szajs przez 5 lat ( )

Wy sie nigdy nie nauczycie ze pis i po to jedna partia.
  • Odpowiedz
@Agemaker a teraz wstyd się przyznać przed kim ze jest się Polakiem? I niby dlaczego? Bo zagraniczne media nieprzychylne PIS piszą negatywnie o Polsce czerpiąc info od mediów nieprzychylnych PIS w Polsce? PO uważa że trzeba się sprzedać żeby się liczyć. Zrozum, że ludzie którzy nie mogą czerpać teraz korzyści będą robić wszystko żeby wrócić do koryta.
  • Odpowiedz
że nie było wreszcie wstyd mówić, że sie jest Polakiem?


@Agemaker: Wiesz, że na zachodzie, cokolwiek byś nie robił, nikt nigdy nie będzie cie szanował. Zawsze będziesz dla nich jedynie białym murzynem od wykonywania ciężkiej roboty za grosze.
Oczywiście mogą zakładać różne maski, głupi nie są i doskonale wiedzą, że dla zakompleksionego polaczka pochwała zachodniego Pana jest jak milion dolarów dla normalnego człowieka.
  • Odpowiedz
@Agemaker: Puste, niczym nie poparte slogany .

ja #!$%@?ę jakie fikoły xD Co takiego PO robiła poza tym, że całkiem nieźle rządziła ttm krajem w trakcoe kryzysu


Na czym polegało to niezłe rządzenie w trakcie kryzysu? Co takiego niby PO zrobiło? Konkrety proszę.

i rozwinęła do takiego stopnia, że nie było wreszcie wstyd mówić, że sie jest Polakiem?


twoje kompleksy nie są żadnym argumentem

Inwestycje w infrastrukturę,


za unijne pieniądze, niezależnie
  • Odpowiedz