Wpis z mikrobloga

@Kliko: No jako, że czytam Weebtoon, to wiedziałem co się za dzieje, ale imho narracja bardzo ładnie poprowadzona nawet jeżeli odcinek składał się głównie z retrospektyw. Dużo fajnego kontekstu z punktu widzenia Racheli dali. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z adaptacji i czekam na sezon kolejny, bo pewnie ten powstanie.
  • Odpowiedz
@Kliko: A w sumie bardzo dobrze, niektórzy widzą w tym dużą ilość recapa, zapominając że to jest punkt widzenia Rachel od początku podróży co rozwiązuje tu parę zagadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jaqqu7: Cały ten sezon wygląda jak prolog :P Wiadomo coś o kontynuacji? Czy to tylko reklama manhwy? :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Devcio: Spodziewam się, że będą to ciągnąć, bo Chrunchyroll widać mocno chce mieć rzeczy, które nie znikną na korzyść innych platform.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Pytanie, czy Crunchiego-kuna na to stać. Jest ryzyko, że pójdzie ścieżką netflixa i zacznie wysrywać dużo krótkich originalsów.
  • Odpowiedz
@Kliko: Serie uważam za bardzo dobrą. Nie podoba mi się sposób w jaki rozwinęła się fabuła i zdradzanie na koniec sezonu wielu wątków ukrytych przed widzem nie jest moim spełnieniem marzeń. Zdecydowanie ogląda się to lekko i ma się po seansie przyjemnie uczucie. Komiksu nie śledziłem dlatego jestem żywo ciekawy jak przekokszony Baam sobie dalej poradzi. Oceniłem serię 8/10 i z pewnością będę śledzić dalej.
  • Odpowiedz