Wpis z mikrobloga

U mnie wyrzuciło różnicówkę a mimo to spaliło kilka sprzętów.


@Stulejman_Wspanialy: co ma koło do wiatraka ? Potrzebne są zabezpieczenia typu B+C i D a i tak bym drogie sprzęty wyłączył.
@Mariuszowicz: a co da listwa jeśli lan nie jest wpięty w nią ? Są listwy z gniazdem ochronnym lanu ale widziałem wiele razy że mało kto wpina lan w listwę.
  • Odpowiedz
@Martuchna69 znajomy strażak opowiadał, że jak pojechał do domu, w który uderzył piorun to był w szoku jaka to siła. Wszystkie gniazdka #!$%@? ze ścian, wstrząs był tak duży, ze przedmioty pospadały ze stołu czy z parapetów. Czarne ślady, nawet którąś szybkę w drzwiach od szafki rozbiło.
  • Odpowiedz
Panowie kiedy obok mojego domu jebnal piorun to nawet w kablach hdmi wyindukowalo napięcie i porty popaliło a nie mówię już o rj45 który działa jak transformator
  • Odpowiedz
@rybeczka: @Stulejman_Wspanialy: @danielator: @SweetDreams: i komu tam jeszcze dupa trzasnęła( ͡° ͜ʖ ͡°) podaję komunikat: widzę, że zaczyna się burza, idę sobie tup tup tup do rozdzielni, naciskam guziczek na różnicówce, ona robi brrrrrrrr( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to pyk, nie latam po domu żeby wyciągać kable, tydzień temu somsiadowi z góry spaliło dekoder NC+ u mnie straty
  • Odpowiedz
@kwaz1: Nie chodziło mi o gniazdo ochronne LAN. Chodziło mi o to, że był wpięty przez listwę antyprzepięciową do prądu i myślał że to wystarczy. Ja zresztą pewnie też bym tak pomyślał. Sorki za skrót myślowy.
  • Odpowiedz