Wpis z mikrobloga

halo #motomirki z #poznan, nie chce ktoś polatać sobie na #motocykle od czasu do czasu po mieście i okolicach, a raz na jakiś czas, przy dobrej pogodzie, wybrać się gdzieś na dłuższą przejażdżkę?
Oczywiście mam na myśli jazdę na spokojnie, w granicach rozsądku, bez szaleństw.

Nieistotne jest czym jeździsz w zasadzie, ważne żeby prędkość przelotowa była w okolicach 90-100 km/h.
  • 26
@paco_: piszę się na jakieś wypady za miasto, w okolicy to raczej bieda (chociaż kilka fajnych tras jest ale ile można jeździć to samo) a po mieście bez celu krążyć to żadna przyjemność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sahkez: jestem na weselu i wracam dopiero w niedziele, raczej po południu/pod wieczór :/

ogarniemy w weekend jak kształtuje się pogoda na przyszły tydzień i zorganizujemy jakiś zapoznawczy trip wokół komina.
@calkowitybrakrozumu: rozumiem, nie zamierzam cię krytykować po prostu pytam czy są to prędkości 120-160 160-180 czy 180 plus, u mnie mija dopiero drugi sezon ale w dół wyrównać mogę zawsze do pewnej granicy w górę też ( ͡° ͜ʖ ͡°)