Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy istnieje jakaś zniżka na #booking #bookingcom ale na wypożyczenie samochodu?

Znalazłem za 63 euro w firmie Express:
- ford Fiesta lub podobny
- dodatkowo 50 zł za przekroczenie granicy. Niektóre firmy życzą sobie nawet 250 zł lub ~ 70 euro (,)

Tak ogólnie to chce wypożyczyć auto, z takimi parametrami:
- odbiór z #konin (lub #poznan, obie lokalizacje wchodzą w grę ale najwygodniej Konin)
- muszę zrobić trasę do Niemiec, zwracam auto w tym samym miejscu co biorę,
- Termin 6 - 8 lipca od 12.00 do 12.00,
- auto w manualu, nie jeździłem nigdy automatem, jednak jeśli trzeba to dam radę chyba xD
- full to full
- bez limitu kilometrów

Jakieś sugestie? Z góry dziękuję!

#wypozyczalniasamochodow #podrozujzwykopem
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JcL: oczywiście że nie, ale akurat booking wychodził najtaniej z tego co patrzyłem. Jestem otwarty na inne propozycje oczywiście ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@misiek735: nie wiem czemu ludzie boją się automata xD przecież to jeden z lepszych wynalazków. Pracuje tylko jedna noga a jak masz jeszcze aktywny tempomat to już w ogóle bajka xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bazylo: po prostu nigdy nie jeździłem automatem, i nigdy nie było w rodzinie auta z tą skrzynią. Ta podróż jest cholernie ważna bo tak na prawdę zmieni moje życie, więc wolę nie brać tego typu ryzyka i jechać autem z manualem które znam.
W manualu wiem jak się parkuje tyłem, a automat nie wiem jak się zachowuje. Więc po co sobie utrudniać...