Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W przyszłym tygodniu mamy uprawiać pierwszy raz seks z moją dziewczyną. Ona jest dziewicą i zastanawiam się jak to wygląda? Przebije jej błone i mam dokończyć czy wyjąć? Można później seks uprawiać czy trzeba odczekać parę dni? Jak to wygląda z perspektywy kobiet, boli je to? Nie wiem czy możemy uprawiać seks np na drugi dzień czy nie?
#seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef35e120db94d7506cde21b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:
Jak się zastanawiasz nad takimi rzeczami to lepiej sobie odpuść seks, bo przed maturą nie utrzymasz gówniaka.

I co to w ogóle jest za "w przyszłym miesiącu mamy zaplanowane w 3 środę po pełni księżyca między 15:14 i 16:12"
@AnonimoweMirkoWyznania: wszystko zależy od uwarunkowań genetycznych. Może być tak, że błonę przebijesz i poleci krew, może nic nie poleci, może przebiła sobie błonę przy użyciu dildo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej bym się tym nie przejmował. Po przebiciu możesz dalej pieprzyć. Kolejny stosunek bym już polecał następnego dnia bo będzie lekko obolała. Kilka pierwszych stosunków może być nieprzyjemnych i bolesnych zarówno dla niej jak i dla ciebie.
Dawnoalejeszczepamietam: Wyczujesz. Będziesz widział po jej minie i zachowaniu.
Moja utrata dziewictwa była na kilka razy. Zawsze bolało, kilka dni przerwy aby się wygoiło. Zawsze trochę krwi. Strach przed kolejnymi podejściami.
Za pierwszym razem byłam roztrzęsiona i płakałam (emocje, nie z bólu). Trochę bolało
Przyjaciółka pierwszej nocy z chłopakiem kilka razy uprawiała seks i ani razu nie bolało, ani też krwi nie miała :)

Zależy, musisz wyczuć.
Inna sprawa że mój