Wpis z mikrobloga

@Qiub92: ja nigdy nie dostawałam żadnego potwierdzenia oprócz UPP; tym razem składałam wniosek o głosowanie korespondencyjne i dostałam dzisiaj pakiet także bez żadnego potwierdzenia. Jeżeli złożyłeś wniosek poprawnie to imo jesteś dopisany :)
@Volki: nie rozumiemy się.

We wniosku przez ePUAP nie wskazujesz konkretnego obwodu do głosowania. Wybierasz tylko urząd (na podstawie zadeklarowanego adresu), który będzie akceptował/odrzucał wniosek. Spodziewam się, że przy pozytywnym przepisaniu urzędnik wskaże konkretny obwód do którego będę dopisany i tam też mam udać się głosować. Jak nie dostaniemy potwierdzenia to gdzie mam się udać? Nigdzie, bo nikt nie będzie wstanie tego zweryfikować.
@Qiub92
@Rzetelny_89: Dodzwoniłen się przed chwilą do Urzedu Miasta i pani poinformowała mnie, że dziwne, że nie dostałem maila ale jestem dopisany do spisu. Chyba jedyna metoda żeby coś się dowiedzieć.
Może komuś się przyda - dzwoniłem do UM Wrocławia i jest informacja, że jeżeli otrzymaliśmy w platformie ePUAP tzw. UPP (urzędowe potwierdzenie odbioru dostępne na platformie w skrzynce odbiorczej) to z automatu jesteśmy dopisanie, bo akceptują wszystkie wnioski. Potwierdzenie na maila może dotrzeć z opóźnieniem, gdyż jest z tym problem.

Głosujemy w konkretnym obwodzie do którego zostaliśmy dopisani na podstawie wskazanego we wniosku adresu. Do sprawdzenia na stronie:

https://gis.um.wroc.pl/portal/apps/webappviewer/index.html?id=0cf4a7fc9d6f450d9234d58db37756d7

@Qiub92
@Rzetelny_89

Głosujemy w konkretnym obwodzie do którego zostaliśmy dopisani na podstawie wskazanego we wniosku adresu.

Przecież to oczywiste. Nigdy nie wskazujesz obwodu. Dlatego dałem ci wyszukiwarkę xD