Wpis z mikrobloga

@Khaine: czyli zamiast pięknego i smacznego ciastka mam wybrać na prezydenta małe gówno bo śmierdzi mniej niż aktualne u władzy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobra logika sadomasochisty
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Nie bronię żadnej partii. Zapomniałem, że tu trzeba pisać pod każdym postem "(Nie popieram tym postem żadnej partii politycznej)" bo zaraz zostanie naklejona łatka partii przeciwnej.
  • Odpowiedz
Za 5 lat osoby głosujące na Trzaskowskiego niech nie zapomną zagłosować na kandydata PiSu, bo jego największym atutem będzie to że jest nie z PO i tak na zmianę na do imbecyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chyba ci sie woda do głowy nalała, pis i tak ich więcej ściągnał po cichu do kraju niż po. Także dobra robota.


@xionze: Nie wiem czy pamiętasz PO nie ściągnęło imigrantów bo przegrali wybory i nie mięli już władzy.

(Nie popieram tym postem żadnej partii politycznej)
  • Odpowiedz
debile zagłosowały na Dudę w poprzednich wyborach, teraz zagłosują na Trzaskowskiego. Ciągle głosujecie na zmianę PIS, PO - #!$%@?ć was.


@kafapre: Widzę, że mam do czynienia z fachowcem. Na kogo w takim razie polecasz oddać głos w drugiej turze?
  • Odpowiedz
Tak w skrócie:

Afery związane z Platformą Obywatelską:

Afera Beaty Sawickiej (2007)

Afera sopocka (2008)

Afera hazardowa (2009)

Afera stoczniowa (2009)

Afera Ryszarda Krauzego (2011)

Afera Amber Gold (2012)

Infoafera (2013)

Afera podsłuchowa (2014)

Afera wyborcza (2015)


@kidi1: Więc znowu przywołuję pytanie:

W takim razie będzie Ci bardzo łatwo nazwać jedną taką aferę, która będzie chociaż troszkę porównywalna do korupcji Szumowskiego czy korupcji PiSu w obsadzaniu partyjniakami spółek, lub używania znacjonalizowanego
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: to nie zadni symetryści tylko ludzie ktorzy nie maja mozgu chomika jak reszta spoleczeństwa i pamietają dalej niz 3 lata wstecz, pis przebił wszystko ale PO do tego tez mało brakowało. Wjazd na siedzibe gazety bo mają nagrania na rząd? Czemu nie xDDD
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Wszystkie afery i te PO i te PiS sprawiają, że nie biorę tych partii pod uwagę podczas głosowania. Nie bronię PiSu tylko stwierdzam, ze aby głosować na którąś z tych dwóch partii trzeba mieć amnezję polityczną albo być jakimś masochistą.
(Nie popieram tym postem żadnej partii politycznej)
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Ta i na pewno PO nie będzie korzystało z udogodnień, które PiS sobie stworzył przez ostatnie lata. Poprostu iksDe.

@ZawszeMyjeKubkiOctem: Trzaskowski to taki klon Dudy z poprzednich wyborów, tylko po innej stronie barykady. Wykopki srają trzaskowskim tak, że nie idzie przeglądać tego portalu, ale srają samym gównem. Przez ostatnie 2 tygodnie z podatkowych rzeczy dowiedziałem się tylko o 1000+ dla studentów. Idź pan w #!$%@? z takim prezydentem.
  • Odpowiedz
czyli zamiast pięknego i smacznego ciastka


@FLAC: jeśli dla ciebie ciastkiem jest katotalib-zamordysta Bosak, to sam sobie odpowiedz kto jest zamordystą i lubi być trzymany za pysk.
  • Odpowiedz
@kidi1: No luzik, ale nie można stwierdzać, że to są te same partie z taką samą historią działalności - ponieważ definitywnie nie są. PO miało kilka afer, ale w porównaniu do tego co PiS #!$%@?, to jest wzorem demokratycznej partii. PiS generuje kryzysy na wielu płaszczyznach - mamy konflikt z UE, mamy kryzys demokracji i trójpodziału władzy, szeregowi posłowie umawiają się na kiedy niekonstytucyjnie przekładają wybory, TK i SN są partyjne,
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny:
Była jedna partia- nie sprawdziła się,
Wybrali przeciwną partię- nie sprawdziła się,
No to czas wybrać znowu tą pierwszą bo inne mają słabe wyniki w sondażach.

Przecież to jest myślenie kretyna albo masochisty.
(Nie popieram tym postem żadnej partii politycznej)
  • Odpowiedz
Porównywanie PO i Trzaskowskiego do mafii z PiSu, ja #!$%@?ę - w tym kraju można odebrać wszystkim prawa i zamknąć ich w więzieniach, ale dalej symetryści będą #!$%@?, że w końcu PO też zamykało ludzi w więzieniach.


@johny-kalesonny: Pan z komitetu PO-KO? spokojnie za 5-10 lat zagłosujecie ponownie tak samo :)
  • Odpowiedz
Co jeszcze PiS musi zrobić, żebyś przejrzał na oczy i stwierdził, że dowolna inna partia jest o wiele lepsza w Sejmie?


@johny-kalesonny: Przecież ja właśnie o tym mówię, że obie partie Po i PiS są siebie warte.
  • Odpowiedz