Wpis z mikrobloga

@laydee_blyat: Wszystko zależy od stanu pojazdu. Ostatnio sprawdzałem ceny samochodu z roku 2011, cena to 30-40 tysięcy za dobrze wyposażony egzemplarz. Ostatecznie kupiliśmy "rozbitka" uderzonego w przód oraz lekko w tył za 10 tysięcy, przy czym samej robocizny nie liczyliśmy(nasz spędzony wolny czas), wyszło nas koło 6 tysięcy za części. I tak mamy samochód, dobrze wyposażony, dobrze zachowany technicznie z drobnymi poprawkami za realnie licząc 20 tysięcy(Naprawa, opłaty) zamiast 30-40 za
@Powuyo: tak wstępnie wyklepali, pewnie koło też wstawili, reszty się nie opłacało, bo koszta wysokie i sprzedali wraka wstępnie wyklepanego - takich aut się nie kupuje to mina
@Powuyo: tak jak juz ktos wyzej wspomnial, zaczeli klepac ale ogarneli sie w pore ze sie nie oplaca wiec sprzedali nastepnemu jeleniowi. Szyby powybijane? bo zaklejone. Drzwi pogięte i do malowania, na słupkach popekane listwy czyli tez pewnie cos sie przestawilo. Poduchy #!$%@?, szyba czolowa do wywalenia, caly pas przedni do roboty + lampy. Jezeli dales za to wiecej niz 10k to powodzenia w odrabianiu strat.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzysssi33k: przecież ja to wiem :D auto blacharsko będzie mi robił znajomy, który wynajmuje odemnie warsztat. Czasami takie kotlety robi, że trzeba 3 ćwiartki wstawiać

A tutaj tylko błotnik trzeba lekko podciagnac i 3 elementy wymienić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DiMaria: no z dwóch powodów w sumie, a nawet z trzech

1. Taki akurat był
2. Taki jest ładniejszy
3. Przez ostatni rok jeździłem sedanem podobnej wielkości (Mercedes c- klasa) i zmieścić tam wózek dla dziecka + trochę ubrań na jakiś wyjazd na parę dni nie było tak łatwo.
@Powuyo

Ja przeprowadzki A5 Coupe robiłem, a Ty wózka w sedanie nie możesz przewieźć ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak poważniej, no spoko, oby Ci służył. Fajne samochody!
Jaki to jest silnik?