Wpis z mikrobloga

#rozbiorka #chanel #mancera #adp #armaf #guerlain #ferrari #caron

Hej, na lato upatrzyłem parę kozaków - od klasyków przewijających się na cały czas, przez te nieco rzadsze, do zapachu, który nigdy mi przed oczy nie wpadł.

1) Armaf Club de Nuit Milestone 70ml @ 2.1PLN/ml
2) Bleu de Chanel EDP 120+ml @ 3.8 PLN/ml
3) Acqua di Parma Colonia Mirra 160ml @ 2.4 PLN/ml
4) Ferrari Noble Fig 90ml @ 0.8 PLN/ml
5) Mancera Instant Crush 100 ml @ 2.9 PLN/ml
6) Guerlain Homme L'Eau Boisée 80 ml @ 1.5 PLN/ml
7) Caron Pour Un Homme de Caron Sport 110ml @ 2.2 PLN/ml
8) Mancera Kumkat Wood 100 ml @ 2.6 PLN/ml

Flakoniki (10ml-30ml+): 3 zł - zabezpieczane teflonem
Wysyłka: Paczkomat 15 zł - ODBIÓR OSOBISTY W OKOLICY POZNANIA (wymagana elastyczność i nadzór epidemiologiczny :P ) + do dogadania inne

Jak widzicie są to propozycje na całą dobę latem i na każdą okoliczność - od pójścia do pracy, przez wygrzewanie się w betonowym piekle, po romantyczną kolację zwieńczoną spacerem po wietrznej plaży.

Ceny w większości są niższe niż to co widziałem wcześniej na grupie, a w niektórych przypadkach dużo niższe niż możliwe do dostania obecnie w sklepach internetowych.

Na PW lista pozostałych zapachów, z poprzednich rozlewek zostało mi po kilka porcji świeżych Rasasi, Bentley, Orientica, Cartier, Maison Margiela, Zara - warto coś dobrać do zestawu.

Zapraszam!

PS. Poprzednie rozlewki zakończone ogromnym sukcesem - możecie sprawdzić jak ładne są flakoniki. Na PW mogę podlinkować wątki na fejsowej grupie.

Na wykop wrzucałem tylko jeden wątek, ale możecie wszystko pięknie zweryfikować ( ͡º ͜ʖ͡º) Na PW też jestem do namierzenia na FB jako prawdziwy Mirek.

https://www.wykop.pl/wpis/41914519/hej-robie-pierwsza-rozbiorke-jako-zielonka-tylko-d/

#rozbiorka
#perfumy
#modameska
perfumospinner - #rozbiórka #chanel #mancera #adp #armaf #guerlain #ferrari #caron

...

źródło: comment_1592917990r5mnaeBta9L062L0So2BdH.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Kolego, napisałem o Milestonie. Nigdzie nie ma taniej za ml, gdzie jest ten kod na notino? Na Mall jest dokładnie 2,1 za ml bez wysyłki, ale ten flakon to się doteleportowuje do rozbiórkowicza, czy trzeba jeszcze doliczyć koszty wysyłki?

Także nie dość, że to była całkowicie prawda, to się doczepiasz na siłę, choć standardem jest że ludzie za ml biorą kilka groszy więcej, niż wynika z najtańszej rynkowej ceny (akurat porównywałem na
  • Odpowiedz
w niektórych przypadkach dużo niższe niż możliwe do dostania obecnie w sklepach internetowych.


@perfumospinner: rozbieraj po ile chcesz tylko jeśli ktokolwiek wprowadza w błąd, to ty takim stwierdzeniem i piję tylko do tego. Wyluzuj, nic osobistego. Może faktycznie sam wierzyłeś, że są najlepsze, dlatego podesłałem ci linki.
  • Odpowiedz
Ech, no to widzisz :( Trochę na mnie naskoczyłeś, na chłopaka z dobrym sercem - a ten Milestone to był wynegocjowany specjalnie w takiej cenie, żebym mógł wyłożyć tak tanio.

Mam podstawy, żeby uważać, że to dobre ceny, bo mam sporo porównań. Czasem ktoś dokłada do flaszek - ja zamawiam tylko jak schodzą pełne. Ale nie mam nic do ukrycia, to dla mnie dość czasochłonne i chwilowo obciążające hobby, ale robię to
  • Odpowiedz
Czasem ktoś dokłada do flaszek


@perfumospinner: nie wierz w to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i Milestone faktycznie jest w standardowej

Trochę na mnie naskoczyłeś, na chłopaka z dobrym sercem


@perfumospinner: Bo ja tak piszę, potem się wszystkim wydaje, że cham a przy spotkaniach się gęba nie zamyka
  • Odpowiedz
@FELIX90: no te flaszki nie do obalenia ( ͡º ͜ʖ͡º) Dla porównania do BdCh w ostatniej rozbiórce na FB też był droższy, także no plz xd Zastanawiałem się czy nie zbijać na szoku Milestone'a, ale zawsze i tak są negocjacje i ataki, więc po prostu zostawiam ze spokojem sumienia :)

Nie no, czasem są dzikie ceny, jeśli nie kradzione to nie wiem jak. Ale zwykle jest
  • Odpowiedz