Wpis z mikrobloga

Ja tylko informuje... szanownych państwa, że jeśli dojdzie do powstania mojej partii politycznej, to nie mam zamiaru bawić się w bajki, opowiadanie rzeczy nastawionych na polityczne baity, tylko będziemy działać i mówić opierając się na faktach, faktycznych potrzebach itd. tak jak w niemczech.

Jeśli to nie wygra... to, dla tego kraju już nic nie pozostaje... to jest kur...a dramat jeśli się okaże że nie uda się przekonać nawet elektoratu pisu czy konfy.

Stworzyliście beton, sekty polityczne, wam wcale nie zależy na przyszłości tego kraju.

#zandberg #bekazbiedronia #bekazrazem
#bekazneuropy #neuropis #neuropa
#konfederacja #4konserwy #polityka
  • 16
2023 oleje... bo sory, ale nie wydaje mi się bym coś pomógł, ale potem już wejdziemy do gry i się tym zajmiemy na poważnie

bo jest porażka, w polityce są sami populiści a ludzie pozostają bierni
i tak najgorsze jest to że ci ludzie się łapią na te partie, nie wiem czy to kwestia braku wyboru czy czego... mmmm natomiast myślę że jeśli się teraz nie zagra vabank to nigdy się nic nie zmieni, niemcy są mądrzejszym narodem
mamy rok 2020, do 30 sporo się zmieni, na pewno będzie większe zapotrzebowanie na eko itd. trzeba się wstrzelić no.. jak już inni za swoich lat, obniżka podatków czy państwo socjalne to populizm kiedy gospodarki po prostu nie ma