Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegryw #p0lka #cuckold

Mirki ale inba
Rok temu poznałem jedna laske na tinder. Trochę się spotykaliśmy, jednak od początku wiadome było że to nie laska na staly związek. Stwierdzona przez lekarza dwubiegonowosc i borderline wyjaśniały wszystko. Fakt że została już zgwalcona dwa razy w swoim krótkim życiu jakoś za bardzo nie zdziwił. Jak to z takimi laskami bywa, mieszanka emocji była większa niz przebieg typowej Julki. Od bycia największą dziwką do zachowywania się jak pokutująca zakonnica. Rzyganie od przepicia i przepalenia różnymi specyfikami, czy też rozpie#dalanie wszystkiego z powodu, jak to sama mówiła, braku samokontroli, to chleb powszedni. Po jakimś czasie odpuściłem, bo mając stałą pracę i jakieś swoje zajęcia, po prostu nie wyrabiałem przy niej. Jakiś czas temu po upływie ok. roku odezwała się do mnie z propozycją luźnego wyjścia na piwko. Dowiedziałem się wtedy że jest z jakimś gościem, kilka lat od niej starszym. Jak się okazało wielkim cuckiem XD Już po 2 tyg typek zaproponował jej wspólne mieszkanie, na co się nie zgodziła. W dniu naszego wyjścia na piwo, tuż przed spotkaniem zaczął robić jej inbe z kim idzie, o której wróci itp. Ona się na niego wkurzyła i powiedziała mu ze idzie się pie#dolic ze starym znajomym. Rozeszliśmy się ok 5 rano, a już kilka godzin później ziomek wyznał jej miłość. Dokładnie następnego dnia po tym jak powiedziała że idzie się pie#dolic z ziomkiem u którego tyle czasu spędzała rok wczesniej XD Najlepsze jest w tym wszystkim to że najprawdopodobniej laska jest w ciąży z tym typem (pokazywała mi zdjęcie testu ciążowego), dlatego też odnowiła kontakt ze mną i stara się za wszelką cenę ze mną przespać, żeby jeszcze mnie w to wplątać XD Mirki czy można jeszcze niżej upaść?
  • 19
Najlepsze jest w tym wszystkim to że najprawdopodobniej laska jest w ciąży z tym typem (pokazywała mi zdjęcie testu ciążowego), dlatego też odnowiła kontakt ze mną i stara się za wszelką cenę ze mną przespać, żeby jeszcze mnie w to wplątać XD


@relata_refero: #!$%@?, przykładajcie się do tych baitów, ja #!$%@?ę XD
@relata_refero:
- Borderline
- W ciąży z innym typem
Diagnoza jest prosta, wiej i to szybko. Kobiety gardzą słabością charakteru, a borderline gardzą znacznie bardziej niż którakolwiek inna. Stawiam że cuckowstwo tego kolesia sprawiło że częściowo się nim brzydzi i teraz chce znaleźć nowego frajera, tyle że bardziej jej odpowiadającego mentalnie. Tego typu laski pociąga siła, żeby się zachowywały trzeba je kompletnie zdominować, inaczej ma się przewalone. Dodatkowo trzymanie takiej znacznie
@qweewqqwe: Owszem, co ciekawe nie miałem problemów z jej wiernością, tylko ze #!$%@? relacjami z rodziną. Nie po to hamuję przez 20 minut jej atak histerii żeby potem zadzwonił homobrat z pretensjami i zabawa od nowa. Przez 6 miesięcy nie naskoczyła na mnie ani razu, bo się bała że ją zostawię. A kiedy zaczęło się "ale dla ciebie moje relacje nie są ważne" i pyskówki stwierdziłem że trzeba #!$%@?ć. Co zabawne
@qweewqqwe: To niekoniecznie musiał być border, jeśli chodzi o ich temat polecałbym raczej coś z literatury fachowej czy popularnonaukowej. Klasyfikowanie każdej laski jako bordera byłoby niesprawiedliwe względem tego jak popieprzone są same borderki.
Ogólnie ta cisza przed burzą to żadna cisza, kiedy laska zmienia nagle zachowanie to wiedz że coś się dzieje. Albo kłótnia, albo zdrada zazwyczaj. Ja tam w tej ciszy słyszę nadchodzący wiatr i walące jeszcze w pewnej odległości