Wpis z mikrobloga

Tenki no Ko w końcu obejrzane. Powiem krótko: Kimi no Na wa to to nie jest. Spodziewałem się tego jeszcze przed pierwszymi trailerami. Gdy Shinkai udzielał wywiadu odnośnie poprzedniego filmu i dawał do zrozumienia że jest przytłoczony jego popularnością. Już wtedy wiedziałem, że następnym nie będzie próbował pobijać rekordów. Wyraźnie poleciał bardziej w romans. Budowa świata, ta cała "mitologia" ma też mniej sensu. Choć to co odwalili z miastem nawet mi się podoba.
Co ciekawe, wypatrzyłem więcej cameo niż tylko dwójki głównych bohaterów Kimi no Na wa. Oceniam na max 8/10


#animedyskusja #anime #tenkinoko
mishek - Tenki no Ko w końcu obejrzane. Powiem krótko: Kimi no Na wa to to nie jest. ...

źródło: comment_1592866393FICXeqdsVGu8tuvxeggmmj.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@guest: siostra Mitsuhy. Jest też para przypominająca jej przyjaciół, ale nie widać ich twarzy, więc nie ma pewności.
  • Odpowiedz
@mishek:
Ja się jakoś nie mogę przebić przez to anime, już chyba 3 razy kontynuowałem seans a nawet połowy jeszcze nie obejrzałem, totalnie do mnie nie trafia.
  • Odpowiedz
  • 1
@Gnieznianin rzucę okiem ;) Zapomniałem też dodać, że specjalnie nie "zużyłem" jeszcze wszystkich animu z topki, aby móc oglądać perełki w przyszłości. Ale wiele tytułów nawet nie kojarzę z twojego rankingu, więc może się przydać.
  • Odpowiedz
@zaye93: topka zawsze odzwierciedlała hype a nie jakosc tytulow. Tytuly po 2010 mają też średnio zawyżoną ocene przez bezkrytycznosc widzow. Zwiekszyla sie polaryzacja, wiecej jest ocen na 10 jak i na 1. Warto wg mnie przegladac male ludzi, ktorzy nie przychodza na sezon a ogladaja np 10-15 lat. Duzo ciekawych tytulow tam znajdziesz i jesli nie odstraszy ciebie starsza kreska to poznasz ciekawe historie.
  • Odpowiedz