Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Flypho: a kto powiedział, że bardziej? Organizacji wszelakich jest mnóstwo. Ratujących dzieci, psy, mrowki, kwiatki, ludzie zbierają na samochód, komputer. Przejrzyj sobie zrzutki. Można sobie zbierać na co się chce w czym problem dopóki ludzie chcą na to wpłacać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Flypho: widocznie postulaty organizacji ich przekonują do dokonania wpłaty. Skoro tak Cię to ewidentnie boli, że zaglądasz ludziom do portfela, to załóż jakąś fundację i woila zbieraj na coś co wg Ciebie jest istotniejsze
  • Odpowiedz
@Flypho: jakiego stanowiska politycznego gościu? Przekręciłeś moje słowa i próbujesz coś insynuować, masz tu jak na tacy bo ewidentnie masz problem z czytaniem:

pogardliwe wyszydzenie pewnego prymitywnego zjawiska


Gdzie ty masz mowę o jakimś pogardliwym zjawisku ?
Tak samo jak gdzie ktoś mówi że środowiskom lgbt pomoc należy się bardziej ?
Gubisz się klakierku pisowski, w ogóle patrz, właśnie jestem na wczasach w Innsbrucku, zobacz jakie tam są ławki, pewnie
m.....p - @Flypho: jakiego stanowiska politycznego gościu? Przekręciłeś moje słowa i ...

źródło: comment_1592917263aVal82XjXktd5VC8IHcicn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Skoro tak Cię to ewidentnie boli, że zaglądasz ludziom do portfela, to załóż jakąś fundację i woila zbieraj na coś co wg Ciebie jest istotniejsze

Gdzie ja napisałem, że mnie to boli? Ja tylko zadałem jedno proste pytanie i spójrz jak zacząłeś ujadać xD.
@Kundzia999:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Flypho: jakby Cie to nie bolało to poświęciłbyś te sekundy na wejście na profil fundacji i nie zadawałbyś głupich pytań. Proste. Boisz się, że jak wejdziesz na stronę wspierającą Lgbt to Ci komputer wybuchnie?
  • Odpowiedz