Wpis z mikrobloga

Może źródło niezbyt idealne, ale jakiś przekrój społeczeństwa pokazuje - dziś widziałem ankietę na Facebooku na grupie miasteczka, w którym kiedyś mieszkałem (ok. 40k ludność). W ankiecie zagłosowało kilka tysięcy osób i uwaga - Duda miał czwarte miejsce ;) Na pierwszym Holownia, drugie Trzasek i trzeci Bosak. I nie, wcale na tej grupie nie ma samych młodych ludzi, wręcz przeciwnie.

To byłby dopiero srogi liść na mordę dla PiSu jakby Duda nawet nie wszedł do drugiej tury xD

#wybory #duda #bosak #trzaskowski #holownia
  • 11
  • Odpowiedz
@Fallriv: Wydaje mi sie, że brak konieczności wyboru "mniejszego zła" niestety pozostanie tylko marzeniem ;<. Duda ma jednak ogromne poparcie w dużej częśći wsi i mniejszych miejscowości. Twoje miasteczko to jakiś wyjątek.
  • Odpowiedz
@Kopinho: oby chociaż skończyło się na Duda vs Holownia. IMO on znacznie bardziej trafia do normalnych ludzi niż Trzasek, mimo, że media starają się go ostatnio przemilczeć. Mogą się przejechać na tym.

Choć raz chciałbym nie głosować na PiS albo PO xD
  • Odpowiedz
@Kopinho: ja akurat na Bosaka, ale jakże łatwiej będzie mi w razie czego oddać głos w drugiej turze na Szymona ;) Choć jak trzeba będzie to i na Trzaskowskiego oddam głos, ale może jednak będziemy miło zaskoczeni.
  • Odpowiedz
@Fallriv: ja za bosakiem strasznie nie przepadam xD, ale no gdyby hipotetycznie doszło do drugiej tury Bosak - Duda to oczywiście, że na Bosaka też. Chodzi o wytrącenie monopolu na władze PiSiarzom, a nie tylko o nasze osobiste antypatie i sympatie.
  • Odpowiedz