Wpis z mikrobloga

Szukam telefonu dla brata do około 2000zł (ostatecznie można trochę nagiąć budżet). Najważniejsze żeby był duży (może być 6,5-6,7 cala ale małe ramki), ładnie wyglądał, działał płynnie, miał w miarę niezłą baterię i co ważne jak najlepszy w tej cenie głośnik. Ważne jest też aby nakładka systemowa była dopracowana (jestem przez to nieco sceptycznie nastawiony do xiaomi i innych chińskich marek, choć może niesłusznie). Myślałem nad Galaxy A51 lub S10 lite ale z tego co wiem to mają słabe głośniki i plastikowy tył (choć to jeszcze mogłoby być). Dzięki z góry
#telefony #android
  • 19
@GrindujTopy: No akurat jest mniej bezramkowy i mniejszy niż note 10 lite, a inne jego plusy nie są istotne. Chyba faktycznie doradzę tego note 10 lite, ewentualnie s10 lite. I tak telefon będzie w etui trzymany więc nie ważne że plastikowy.
@jempierozki: ale ja mówię o opiniach a nie recenzjach. wiele sprzętów w recenzjach ma same plusy i wydawać by się mogło, ze to najlepsze co się da kupić a później rozczarowanie bo to nie działa, tamto nie działa jak powinno.
@jempierozki: dodam, ze ja kiedyś tez szukałem takich okazji i wychwalalem tańsze opcje. później z tego wyrosłem i zrozumiałem, ze nie chce mi się szukać rozwiązań problemów, wole kupić sprzęt który działa poprawnie cały czas bez mojej ingerencji.
@GrindujTopy no to może od razu powiedz z kiedy są te recenzje, bo jest ogromna różnica między colorosem a rui z marcowego update'u, dodatkowo gadasz, że nic się nie zmieni, jak co miesiąc ten telefon dostaje update'y które w przeciwieństwie do xiaomi nic nie psują xd, proponuję samemu wpierw sprawdzić chociażby 6 i się nią chwile pobawić