Wpis z mikrobloga

@kwmaster: tutaj api z kolei jest ale bardzo słabe więc póki co dopuściłem sam rozkład i mam tylko tablice przystankowe. Apka bardziej dla kogoś kto chce tylko sprawdzić czy już wyjść z pracy czy z domu czy jeszcze zaczekać
@kugii: Dzięki! Główną motywacją był brak Zdążusia na iOS taki sobie jego wygląd i brak odjazdów na wierzchu po odpaleniu apki.
Jak będziesz miał chwilę i chęć podzielenia się to każdy feedback jest cenny
@koala888: tak na szybko to:
* imo usuwanie przystanku z ulubionych jest nieintuicyjne, kompletnie się nie spodziewałem że po touch&hold na przystanku się usunie XD (chciałem zobaczyć czy da się zmienić kolejność przystanku w stylu drag n drop)

* wybrałem sobie 3 różne przystanki 'Galeria Bałtycka' i od przewijania komunikatów w każdym kontenerku to bolą oczy, może jakiś przycisk (i) otwierający msg boxa jeśli przystanek ma extra info by pomógł?

*
@amny:
* wieeem, niby jest w hincie na początku ale zdaje sobie sprawę z tego że ludzie tego nie czytają. Z drugiej strony nie chcę żeby każdy przystanek miał tam ikonę gwiazdki, bo to chyba rzadki use case. Chyba poradzę się jakiegoś UI/UX eksperta. Kolejność kart jest w kolejce do dodania ale polecam sortowanie po odległości włączyć w ustawieniach :)

* w sumie często ten komunikat jest identyczny dla wszytskich przystanków,