Wpis z mikrobloga

Potrzebuje małej pomocy.
Po 8. latach nadszedł czas na zakup nowego telewizora.
Przez osiem ostatnich lat ( ͡º ͜ʖ͡º) nie interesowałem się rynkiem tv, aż do dnia dzisiejszego. Przyznam się szczerze, że mam mętlik w głowie od mnogości wyboru, którego mogę dokonać, swoisty paradoks wyboru.
Gdyby nie awaria mojego starego telewizora to powiedziałbym sobie dalej spokojne życie, ale nie, zawsze musi się coś #!$%@?ć.
Przechodząc do sedna mojego monologu, czy może mi ktoś doradzić jakiś telewizor 60 cali najlepiej w okolicach 2k. Nie oczekuje od telewizora żadnych fajerwerek. Czasem program na konsoli czy zobaczę coś na netflix lub trudne sprawy do obiadu.
Myślałem nad telewizorami TLC, niby polska firma no i takie jakie lubię, czyli tanie.
Czekam na jakieś propozycje.
#telewizory #pomocy

Ps. Mam zamiar do niego kupić soundbar jakby to coś zmieniało w waszych poleceniach.
  • 11
@ownD: ciężko będzie w tym rozmiarze i pieniądzach. Tak naprawdę najpierw odpowiedz sobie na jedno pytanie: wolisz lepsze kąty widzenia czy lepszą czerń? Bo na tej podstawie można działać dalej. Za 2k przy 60" nie dostaniesz super systemów sterowania podświetleniem, ale można poszukać.
via Android
  • 0
@ksiak fajnie by było jakby miał android tv i niskie opóźnienie. Podoba mi się też podświetlenie ambilight, ale z tego co zauważyłem tylko Philips ma to w ofercie, nie wiem czy można dokupić jakiś zestaw i dołożyć to do telewizora i czy w ogółe działa tak jak powinno.
@ownd z tym androidem to nie wiem, działa to fatalnie, aplikacja yt nie ma nawet wsparcia dla hdr. Lepiej brać chociażby samsunga z tizenem chociaż kodeków pewnych nie wspiera. Najlepiej wybrać webos od LG.